reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

kinga
raczej dostanę, daliśmy ciała ze starankami w tym cyklu i sugerując się tempką to owu taka nie pewna, więc nie spodziewam się niczego innego jak @
 
reklama
oj tam ;)
uda wam się. no a może przerwe sobie zrobcie z miesiąc wyjedzcie gdzies... i po powrocie na spokojnie znowu zaczniecie. Tez i tak można.
Znam parki które robią sobie przerwy jak im nie wychodzi..
 
agniesiar-progesteron piekny i moze to fasolka ale prosze sprobuj sie nie nakrecac.Co do tych objawow to moze troszke za wczesnie.dzis dopiero 7 dpo wiec w piatek byl dopiero 5.nie wiem czy tak szybko fasola moze sie ujawniac?No ale zycze ci jak najlepiej.Moze zrob bete za 2 dni?
 
wiesz co to dopiero 5 cykl starań , a mi się już nie chce, wyjechać nie mamy jak więc pozostaje dalej działać... blee

eijf
nic mi nie mów:-)
 
martilla ale wiedz że nic na siłę bo wtedy na pewno nie wyjdzie

U nas starania zaczelismy w sierpniu2008 i do kwietnia 2009 nic nie wychodziło.... Zrobiliśmy przerwę na okres letni.
Teraz od października zaczeliśmy na nowo. Mam nadzieje że ten październik bedzie szczęśliwszy od poprzedniego... :sorry2:
 
kinga
u mnie się nie da na siłe, jeśli nie mam ochoty na przytulanka to żadna siła mnie nie przekona :-) także przytulamy się jak jest ochota, ale to i tak nic nie daje, jakoś dzielnie się trzymam , rzadko kiedy narzekam , nie płaczę jak dostaję @ lub test jest negatywny, mimo że tak bardzo chcę żeby się udało jakaś spokojna jestem jak nie wychodzi:-)
 
reklama
Do góry