reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
@ przyszła-przynajmniej nie musiałam długo czekać..ale nagorsze jest to, że to oznacza, że znowu nie strafiliśmy...jeden dzień za późno wszystko..cholerka....ide spać, rano mam dyżur poranny
 
saro serdecznie gratuluje!! przesyłaj nam jak najwiecej fluidków i mysl o nas pozytywnie!!

A próbowałyście pić te zioła O. Sroki ???
nie probowałąm, nie wierze za bardzo w takie zioła,apsy itp chyba tak samo skuteczna byłaby po prostu modlitwa
@ przyszła-przynajmniej nie musiałam długo czekać..ale nagorsze jest to, że to oznacza, że znowu nie strafiliśmy...jeden dzień za późno wszystko..cholerka....ide spać, rano mam dyżur poranny
przykro mi, nastepnym razem sie uda!!!!!
 
Witajcie dziewczyny.
Tak niesmiało tu wchodze i pisze...:-)
Ostatnimi czasy męczy mnie myśl o drugim dziecku i tak już jestem coraz blizsza decyzji że moze teraz spróbujemy...ale jakoś im bliżej to mam wątpliwości i stres,jak przed jakims egzaminem,czy wy tez tak macie?(szczegolnie te które juz mają dziecko) czy to ja jakas taka wystrachana?:szok::confused2::sorry:
 
KasiaWie ja tam żadnych lęków nie miałam i nie mam:) Pragniemy z mężem drugiego dziecka, chcemy aby syn miał rodzeństwo. Jeżeli macie warunki i nic nie stoi na przeszkodzie aby miec drugie dziecko to nie powinnas sie bac. Ale przede wszystkim musisz być pewna na 100% że chcesz drugie dziecko!!! bo to poważna sprawa wiadomo.
Życzę dobrze podjętej decyzji. Powodzenia :)
 
czesc dziewczyny!! Na wstępie serdeczne gratulacje dla Nikiforki i Sary!!!
U mnie @ spóźnia się 4 dzień. Wczoraj zrobiłam dwa testy bobo - strumieniowy i pre test - płytkowy na obu II kreski!! ale nie chcę nic zapeszać!!!
Popłakałam się wczoraj jak dziecko, bo sama nie mogę w to uwierzyć, że się udało!!
We wtorek idę do lekarza, niechcę nic zapeszać, jak lekarz potwierdzi to na 100% wtedy chyba uwierzę!!
Mój M tez jakiś taki zdezorientowany był... i popłakalismy się oboje!!
Czuję się całkiem normalnie oprócz tego że chce mi się ciągle pić, piersi mi trochę urosły i są bardziej wrażliwe, odczuwam ogólne zmęczenie. Poza tym innych objawów brak!!!
Kochane życze Wam z całego serce II kreseczek i tzrymam za Was kciuki, szczególnie za testujące w niedługim czasie!!

PRZESYŁAM DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII !!! :-):-):-)
 
Dziewczyny bardzo Wam serdecznie dziękuję :rofl2::rofl2:

Saro - Moje Gratulacje. Witam w Lipcóweczkach :)

W liście staraczek i zafasolkowanych możecie wpisać, że staraliśmy się 10 cykli :-D
A właśnie obudziłam się tak wcześnie bo jeść mi się strasznie chciało :-D:-D i siku :-D:-D

Życzę Wam z całego serca abyście już niedługo usłyszały od swoich mężów: "Jak Wam się spało?"

A mąż szczęśliwy ale jeszcze na rękach nie nosi ;-)
 
czesc dziewczyny!! Na wstępie serdeczne gratulacje dla Nikiforki i Sary!!!
U mnie @ spóźnia się 4 dzień. Wczoraj zrobiłam dwa testy bobo - strumieniowy i pre test - płytkowy na obu II kreski!! ale nie chcę nic zapeszać!!!
Popłakałam się wczoraj jak dziecko, bo sama nie mogę w to uwierzyć, że się udało!!
We wtorek idę do lekarza, niechcę nic zapeszać, jak lekarz potwierdzi to na 100% wtedy chyba uwierzę!!
Mój M tez jakiś taki zdezorientowany był... i popłakalismy się oboje!!
Czuję się całkiem normalnie oprócz tego że chce mi się ciągle pić, piersi mi trochę urosły i są bardziej wrażliwe, odczuwam ogólne zmęczenie. Poza tym innych objawów brak!!!
Kochane życze Wam z całego serce II kreseczek i tzrymam za Was kciuki, szczególnie za testujące w niedługim czasie!!

PRZESYŁAM DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII !!! :-):-):-)

GRATULUJĘ!! Ja też na razie nie dowierzam ale w sumie zrobiłam 3 testy więc niby dlaczego miałoby być inaczej.

Niby 8 godzina to nie tak wcześnie ale ja zawsze wstawałam o 9 :confused: W ogóle długo nie mogłam zasnąć, myśli kłębiły się w głowie, różne różniste, od złych do dobrych...Taka świadomość mnie ogarnęła, że od tej pory nic nie będzie takie samo.
 
reklama
czesc dziewczyny!! Na wstępie serdeczne gratulacje dla Nikiforki i Sary!!!
U mnie @ spóźnia się 4 dzień. Wczoraj zrobiłam dwa testy bobo - strumieniowy i pre test - płytkowy na obu II kreski!! ale nie chcę nic zapeszać!!!
Popłakałam się wczoraj jak dziecko, bo sama nie mogę w to uwierzyć, że się udało!!
We wtorek idę do lekarza, niechcę nic zapeszać, jak lekarz potwierdzi to na 100% wtedy chyba uwierzę!!
Mój M tez jakiś taki zdezorientowany był... i popłakalismy się oboje!!
Czuję się całkiem normalnie oprócz tego że chce mi się ciągle pić, piersi mi trochę urosły i są bardziej wrażliwe, odczuwam ogólne zmęczenie. Poza tym innych objawów brak!!!
Kochane życze Wam z całego serce II kreseczek i tzrymam za Was kciuki, szczególnie za testujące w niedługim czasie!!

PRZESYŁAM DUŻO POZYTYWNEJ ENERGII !!! :-):-):-)


Gratuluję!!!
 
Do góry