reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

:-) ahaa a juz myslalam ze cos przegapilam :-p ,a to takie wiadomosci tez bardzo mile.
Noukie dobrze ze pilnujesz listy ;-)
o mruczek znowu mi na kolanka wskoczyl moze mi cos wymruczy;-)
 
reklama
Ren
słyszałam ,że zwierzaki tak mają że hmm nie wiem jak to nazwać wyczuwają ciążę? i wtedy kładą się notorycznie w okolicach brzucha albo centralnie na brzuchu :-) ale nie wiem ile w tym prawdy, tym bardziej że pewnie Twój cały czas tak robi to nie ma co się sugerować hehe
 
Ren
słyszałam ,że zwierzaki tak mają że hmm nie wiem jak to nazwać wyczuwają ciążę? i wtedy kładą się notorycznie w okolicach brzucha albo centralnie na brzuchu :-) ale nie wiem ile w tym prawdy, tym bardziej że pewnie Twój cały czas tak robi to nie ma co się sugerować hehe
niby moja szwagierka o tym mowila ale absolutnie w to nie wierze bo oznaczaloby to ze od kilku mc jestem w ciazy...a niestety
 
Ren
słyszałam ,że zwierzaki tak mają że hmm nie wiem jak to nazwać wyczuwają ciążę? i wtedy kładą się notorycznie w okolicach brzucha albo centralnie na brzuchu :-) ale nie wiem ile w tym prawdy, tym bardziej że pewnie Twój cały czas tak robi to nie ma co się sugerować hehe
Jak zawsze komus sie sprawdzi ale nei wszystkim moj to akurat ma takie napady od czasu do czasu z wieczora szczegolnei jak siedze przy biurku przy laptopie :-D
Ale troszke nadzieji tez nei zaszkodzi bo dzis to co rusz to zmieniam zdanie co do tego jak sie czuje dobrze ze jutro caly dzien ganiania bedzie to nei bede myslec o tym:-p
 
powinnaM juz isc spac bo jutro rano wyruszamy :sorry: ale jakos tak strasznei ciezko jest wyjsc z tego forum hmm nei wiecie czasem dlaczego?;-) hihihihi
Odezwe sie dopiero w niedziele bo jutro juz po 6 wychodzimy z domku i wrocimy poznym wieczorkiem. Mam nadzieje ze pojutrze bede wiedziec co jest grane, bo dalej nic a nic nie wiem :sorry: @ brak, malutkie pojedyncze plamienie jedynie.

Eijf oj szkoda wiec ze Twoje kotki Ci nei wywrozyly fasolki ;-) ale to tak samo jak horoskop jednym sie trafi i powie ze prawda, a innym nie sprawdzi sie i juz :-)
 
Ostatnia edycja:
Ewcia juz sie poprawiam:sorry:
Pati juz dawno sie nie odzywala, mam nadzieje, ze u niej wszystko ok:)
 
Ostatnia edycja:
Jak byłam w ciąży z małą to nasz kot ciągle w nocy do mnie przychodził poleżeć właśnie na moim brzuchu... więc coś w tym jest :-) Teraz jest u moich rodziców ,więc po nocach nie będzie na mnie sypiał ;-) Mam nadzieję ,że się spotkamy na Lipcóweczkach 2010. Kurcze jak ten czas leci , wydaje mi się ,że dopiero byłam na Lipcóweczkach 2007. Jak by się udało będę miała podobny termin . Czekam na Was. A próbowałyście pić te zioła O. Sroki ???
 
reklama
sara
szczerze mówiąc nie wiem na co to jest ani co to jest a już tym bardziej skąd to jest:-)
coś tam słyszałam , ale nie wiem na serio :-D
 
Do góry