reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

to 3 wiadomosc o ciazy dzisiaj.a ja kiedy?
Zobaczysz, że z urlopu zafasolkowana wrócisz :tak:

Dziewczynki u nas było tak. Przez ostatnie miesięce nie staraliśmy się specjalnie, a jak już to coś było w dni niepłodne. Teraz w tym cyklu postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce:cool:...:-D jak to brzmi. Nawet kupiłam sobie ziółka o. sroki i sobie piłam, tak dla popraw hormonków, bo miałam ostatnio plamienia przed okresem. Ja śluzu nie sprawdzam, jakoś nie mam do tego głowy. 13 d.c. czułam ,że pobolewa mnie brzuszek a temka w tym dniu była niska , więc pomyślałam sobie ,że owu się zbliża i warto dziś spóbować. Myślę ,że własnie w 13 d.c się udało. Na wysokość temperaturek nie zwracajcie uwagi, bo mam Baby Comp i on mierzy takie niskie. Ale ułożenie temperatur mam prawie identyczne jak w poprzedniej ciąży.Wcześniej i póżniej też były staranka, ale myślę ,że to ten 13 d.c.
Robie tak samo i nic... :-p No ale za tydzień może też będę miała miłą niespodziankę ;-)
Niech się Twoje dziecię zdrowo chowa :rofl2:
 
reklama
No nic ja mykam spać, jutro znow do pracy:-(. Nawet nie mam czasu by dlużej z wami pogadac:-(
Gratulacje Saro
Widze że coraz wiecej optymistycznych wieści:tak:
No co kilka tygodni się tak sypie fasolkami...
Mam nadzieję, że za którymś razem i my się załapiemy :tak::-):-):-)
Ja też powoli zmykam, choć coś ciężko mi się dziś od forum odkleić :cool2:
 
wpadlam na chwilke bo jak sie pewnie domyslacie ogladam wycieczki...i to nie tylko do ny bo moj wczoraj stwierdzil ze chcialby wypoczac moze na plazy a nie w miescie...takiemu to nie dogodzisz.poczekam na niego i zobaczymy czy lecimy w strone ameryki polnocnej czy poludniowej.mnie wszystko jedno byleby leciec.

Nikiforka-serdeczne gratulacje!!Pamietam jaka bylas ostatnio zdolowana i prosze!spokojnych 9 mc zycze!

sara-rowniez gratulacje.dopiero co sie u nas zjawilas i juz!

to 3 wiadomosc o ciazy dzisiaj.a ja kiedy?

noukie-to na pewno brugge odwiedze.kurcze,wszedzie bym pojechala...

Najwazniejsze zebyscie rzeczywiscie wogole sie wybrali i wypoczeli porzadnie ;-) i spokojnie napewno juz niedlugo tez bedziesz dzielic sie dobra wiescia, a moze po upragnionej wyprawie...;-) troche odpoczniecie nie bedziecie myslec o tym to moze i przyjdzie jakas niespodzianka
A chyba sie pogubilam kto jako trzeci jest zafasolkowany ?? bo chyba przegapilam :sorry::zawstydzona/y:
 
sara
gratuluję !!!! takiej to dobrze, ledwie zaczęła , a już się udało :-)

ps. Ren o to samo chciałam zapytać:-) kto trzeci??
 
martilla i ren-nikt z forum:)to znajoma po 3 latach walki zaszla w ciaze.niedawno wyszla w ciaze i pamietam jak plakala w swoj wieczor panienski bo dostala @.No ale w koncu poszli oboje do lekarza bo z obojgiem nie bylo wszystko do konca ok...

a ja w ogole krew dzis pobralam.niestety dopiero za tydz dowiem sie co i jak kiedy lekarz do mnie zadzwoni
 
martilla dzięki bardzo ... przesyłam dobrą ciążową energię, po której szybko się fasolkuje :-) II II II II II II II II II II II (dwie kreseczki ) :-)
Pozdrawiam Cię serdecznie !!!!!
 
reklama
Nasza lista;-)

TESTUJĄCE:

Marzi55 - 26 października
Noukie- 29 pazdziernika
biedroneczka1980- 31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl
Nikiforka-
Sara211- 1 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 7 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
nanusia82-
toska32- 4 cykl
ewelina28-
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl
aisism - 3 cykl
maćku - 3 cykl
Ren - 2 cykl
wisienka83-
ilonkasz-
&Ewcia - 7 cykl
Noukie dodałam się - ostatnio dodawala mnie Marzi, ale na tej liście, którą wkleiłaś, mnie nie było:-(
 
Do góry