reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A jak często się przytulaliście? I kiedy mniej więcej - przed owu ile dni zaczęliście i kiedy skończyliście? ;-) Jeśli można wiedzieć ;-)
 
reklama
Witajcie Kochane Staraczki!!

Długo mnie znów nie było i jak zwykle nie jestem w temacie :(

Od dziś zaczynam wierzyć w cuda:-D:-D:-D Przyznam się Wam, że ostatnimi czasy (po śmierci mamy) nie mieliśmy dużo okazji do przytulania się a wrzesień był szczególnie ubogi bo przytulaliśmy się TYLKO raz. No i nie wierzyłam, że może zaowocować fasolką.
A jednak :-):-):-):-)
Dziewczyny bo tych wszystkich przejściach z nagłą śmiercią mamy, z niemalże wyrokiem że mogę nie mieć dzieci stał się CUD.

Dziś zrobiłam test i co ujrzałam dwie grube kreski :-D:-D:-D Jestem przeszczęśliwa. Kupiłam już małe buciki w prezencie dla męża i czekam aż przyjdzie z pracy.

Przesyłam Wam mnóstwo fluidków ********************************* ciążowych i trzymam mocno mocno kciuki.
Serdeczne GRATULACJE cos wspanialego, milo slyszec tak bardzo dobre wiesci :tak::-D i milo ze po ostatnich smutnych chwilach teraz serduszko zaleje lagodzacy cudowny "balsamik" i mnostwo cudownych chwil szczescia. Spokojnej wspanialej ciazy !!! ;-)

Witam wieczorkową porą.
Jeszcze nie zdążyłam się dopisać do staraczek :), a robiąc dzisiaj popołudniu test moim oczom ukazał się taki widok :

Naprawdę jestem w szoku, bo nie mam prawie żadnych objawów i byłam przekonana ,że nic z tego nie będzie. Jednak co ciąża to inna bajka :). Mam nadzieję,że wszystko będzie ok. Test robiłam popołudniu a więc nie z porannego moczu , a jednak krecha mocna. Hmmm.... no zobaczymy :)
Życzę wszystkim szybkiego zafasolkowania :-)
Dwie cudne wiadomosci jednego dnia az czlowiek sam zalewa sie radoscia :-) GRATULUJE i zycze spokojnej ciazy i cudownych chwil :-)

Oby wiecej wiadomosci takich bylo w ciagu najblizszego czasu :-)
wzruszylam sie normalnie :zawstydzona/y:
 
Mogłybyśmy już tak wszystkie zafasolkować... :-)
Saro Twój wykresik nastraja bardzo pozytywnie - jak widać, najważniejsza jest tendencja - pojedyncze spadki mogą być. :-)
 
Dla ciebie też buziaki:-D, ale dzień nie jest najgorszy, bywały gorsze - jest jedna suuuuper nowina, mama miała dziś odczytywanego hojtera i wyszedł całkiem nieźle -więc dzień można zaliczyć do udanych!!!

O to super:tak: no to naprawde udany:tak::tak::tak:

Mogłybyśmy już tak wszystkie zafasolkować... :-)

Moglybysmy oj moglybysmy i napewno nam sie wszystkim uda:-):-):-)
 
wpadlam na chwilke bo jak sie pewnie domyslacie ogladam wycieczki...i to nie tylko do ny bo moj wczoraj stwierdzil ze chcialby wypoczac moze na plazy a nie w miescie...takiemu to nie dogodzisz.poczekam na niego i zobaczymy czy lecimy w strone ameryki polnocnej czy poludniowej.mnie wszystko jedno byleby leciec.

Nikiforka-serdeczne gratulacje!!Pamietam jaka bylas ostatnio zdolowana i prosze!spokojnych 9 mc zycze!

sara-rowniez gratulacje.dopiero co sie u nas zjawilas i juz!

to 3 wiadomosc o ciazy dzisiaj.a ja kiedy?

noukie-to na pewno brugge odwiedze.kurcze,wszedzie bym pojechala...
 
agniesiar to dobra wiadomość o Twojej mamie :-):-)

Dziewczynki u nas było tak. Przez ostatnie miesięce nie staraliśmy się specjalnie, a jak już to coś było w dni niepłodne. Teraz w tym cyklu postanowiłam wziąść sprawy w swoje ręce:cool:...:-D jak to brzmi. Nawet kupiłam sobie ziółka o. sroki i sobie piłam, tak dla popraw hormonków, bo miałam ostatnio plamienia przed okresem. Ja śluzu nie sprawdzam, jakoś nie mam do tego głowy. 13 d.c. czułam ,że pobolewa mnie brzuszek a temka w tym dniu była niska , więc pomyślałam sobie ,że owu się zbliża i warto dziś spóbować. Myślę ,że własnie w 13 d.c się udało. Na wysokość temperaturek nie zwracajcie uwagi, bo mam Baby Comp i on mierzy takie niskie. Ale ułożenie temperatur mam prawie identyczne jak w poprzedniej ciąży.Wcześniej i póżniej też były staranka, ale myślę ,że to ten 13 d.c.
 
reklama
Do góry