reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

zaluje ze wszystko na raz musze czytac!o wiele fajniej jest na biezaco pisac.

zielona-mysle ze to juz to!piekny wykres,jak sama opisujesz ciekawe rzeczy sie dzieja i te testy...Osobiscie radze ci isc pobrac krew a nie domyslac sie nie znajac prawdy bo jak wiemy pare razy wychodzily ci pozytywne testy i to kilka w jednym cyklu wiec na pewno odradzam bobo!(mnie po @ kiedys pozytywny wyszedl).No a to ze test owu byl pozytywny tez jest ciekawe.W kazdym razie lec na bete i powodzenia.Mysle ze sie juz nie zawiedziesz.

No a ja w takim nudnym okresie cyklu!O wiele fajniej jest po owu a mnie do tego jeszcze daleko...nuda jednym slowem
Tez wole na biezaco czytac bo pozniej masakra za duzo na raz i czlowiek sie gubi w tym wszystkim ;-)
Oj zaczynasz bardzo przyjemny etap cyklu ;-);-)
ja to juz wysiedziec nie moge :]
 
reklama
Tez wole na biezaco czytac bo pozniej masakra za duzo na raz i czlowiek sie gubi w tym wszystkim ;-)
Oj zaczynasz bardzo przyjemny etap cyklu ;-);-)
ja to juz wysiedziec nie moge :]
no moze i tak ale chce sie powstrzymac do pt conajmniej i potem nie czesciej niz co 2 dni.mam nadzieje ze sie powiedzie bo moj takiego planowania nie lubi a poza tym dla niego kilkudniowe czekanie to czasem za duzo...
 
TESTUJĄCE:

Ren -21 pazdziernika
aisim - 21 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Noukie- 29 pazdziernika
biedroneczka1980- 31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 7 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
nanusia82-
toska32- 4 cykl
ewelina28-
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl
aisism - 3 cykl
maćku - 3 cykl
Ren - 2 cykl
wisienka83-
ilonkasz-

Ja mysle zeby zatestowac w sobote rano, bo idziemy na potancowke i chce sobie ze dwa browarki wypic i chcialabym wiedziec czy moge;-) Ale powiedzcie dziewczyny czy to nie za szybko - owu bylo w czwartek lub w piatek. A @ ma przyjsc w poniedzialek albo wtorek. Jest sens testowac juz w sobote?
 
Eijf i nei mysl za wiele o tym ;-) faceci to wogole chyba inaczej do tego podchodza hehe trzymam mocno kciuki :tak:
Ja mysle zeby zatestowac w sobote rano, bo idziemy na potancowke i chce sobie ze dwa browarki wypic i chcialabym wiedziec czy moge;-) Ale powiedzcie dziewczyny czy to nie za szybko - owu bylo w czwartek lub w piatek. A @ ma przyjsc w poniedzialek albo wtorek. Jest sens testowac juz w sobote?
Ja bym poczekala bo w sobote to moze byc za wczesnie
 
maćku ja myślę że powinnaś poczekać bo moze jeszcze byc zbyt słaby hormon ( jeżeli jesteś w ciąży) no chyba że ci nie przeszkadza to że zobaczysz test z jedną kreską to rób:) ja bym poczekała do dnia spodziewanej @.
Sama tak zamierzam zrobić.
No ale skoro idziesz na impreze to może i zrób.... 3dni w tą czy w tą to nie ma w sumie różnicy ;-)
 
Eijf i nei mysl za wiele o tym ;-) faceci to wogole chyba inaczej do tego podchodza hehe trzymam mocno kciuki :tak:

Ja bym poczekala bo w sobote to moze byc za wczesnie
Nie nie,mysle ze mam podobnie jak zielona.Juz nie rozpaczam tylko przyjmuje do wiadomosci.Poza tym jesli jeszcze pare mc nie zajde w ciaze to postaram sie wykorzystac ten czas na podroze bo pare miejsc chcialabym jeszcze odwiedzic czy cos takiego...co bedzie to bedzie
 
Dobrze jest widzie plusy w kazdej sytuacji
Mi szkoda ze w tym roku szwecji nei odwiedzilismy :-p no ale tu finansow akurat braklo :cool2: wazne ze u rodzicow bylam :tak:
To ja juz bede zmykac w koncu trzeba wypoczac ;-) odezwe sie jutro po pracy i mam nadzieje ze bede miec dobre wiesci :-p trzymajcie sie cieplo pozdrawiam :tak:
 
reklama
maćku, mi przy Nikolci wyszedł już 9 dnia po owulacji, nie wiem który to będzie u Ciebie. No ale jeśli pozytyw nie wyjdzie to i tak dlej niewiadoma ...hmmm... A jak się czujesz?
Życzę samych pozytywnych teścikóe
 
Do góry