reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Kinga nei dziekuje ;-) dobrze ze nei testuje sama jutro, oby byly 3 pozytywne wyniki i wspaniale wiesci ;-)
Moglabym juz pojsc spac zeby juz sroda byla:laugh2:
 
Witam dzwczynki!!!:-)
Chciałam się przywitać i poprosić o dopisanie do grona staraczek .
Na forum nie zaglądałam ponad 2 lat, to jest tyle, ile ma moja córeczka. Bardzo chciałabym aby córunia miała już rodzeństwo. W ciążę z Nikunią zaszłam w pierwszym cyklu starań, ale,żeby nie było tak różowo, to przed tą zakończoną sukcesem ciążą przeszłam jeszcze poronienie :-(. W tym cyklu podjęliśmy już starania., niestety jestem już pewna ,że ten cykl poszedł na marne i czekam na @
Też korzystam z FF i w tym miesiącu mnie zawiódł trochę, bo pokazał owulację wcześniej a była dwa dni póżniej ... i jestem pewna,że to było przyczyną niepowodzenia. Testu nawet nie robię, bo powiem szczerze ,że po tych dwóch ciążach, wiem jakie to uczucie ,kiedy się uda i praktycznie od samego początku "czuję" ,że zaciążyłam. Teraz nie czuję kompletnie nic, a to napewno ciązy nie oznacza :rofl2: Pozdrawiam !!!
 
:-) wiem wiem ze juz nie możesz sie doczekać
A jak ssamopoczucie i jakieś objawy cos jest? ;-)
No w sumie nic szczegolnego pare dni temu czulam sie jkabym byla przeziebiona ale temperature mialam normalna i troche mnie mdlilo pare dni ale to nei sadze zeby bylo znakiem na tak za wczesnie by bylo :laugh2: plamien wogole nie bylo nic a nic i to chyba najbardziej mnie nakreca hehe piersi nei bola ale w sumie rzadko kiedy mnie pobolewaly przy @ wiec tez to nic nie wskazuje czyli jutro dopiero sie przekonam co i jak chociaz pewnie w zaden wynik nie uwierze i bede musiala powtorzyc test :-D

Sara witaj przykro ze takie przejscia mialas ale milo slyszec ze masz juz 2 letniego kochanego Szkraba zycze owocnych staranek :tak:
 
zaluje ze wszystko na raz musze czytac!o wiele fajniej jest na biezaco pisac.

zielona-mysle ze to juz to!piekny wykres,jak sama opisujesz ciekawe rzeczy sie dzieja i te testy...Osobiscie radze ci isc pobrac krew a nie domyslac sie nie znajac prawdy bo jak wiemy pare razy wychodzily ci pozytywne testy i to kilka w jednym cyklu wiec na pewno odradzam bobo!(mnie po @ kiedys pozytywny wyszedl).No a to ze test owu byl pozytywny tez jest ciekawe.W kazdym razie lec na bete i powodzenia.Mysle ze sie juz nie zawiedziesz.

No a ja w takim nudnym okresie cyklu!O wiele fajniej jest po owu a mnie do tego jeszcze daleko...nuda jednym slowem.sprobuje powstrzymac sie z przytulankami do pt(zwykle zaczynalismy wczesniej) i potem co dwa dni mniej wiecej a nie kazdego.Zobaczymy czy to cos da.aha i testow owu w tym mc nie robie
 
Ostatnia edycja:
Kinga85, bardzo dziękuję za gratki :-)

No, np. u mnie wszystko gra, ale wczoraj bo intymnych momentach miałam mocny ból podbrzusza i tak się wystraszyliśmy, że szok :shocked2: Na razie więc koniec przytulanek do wizyty u gina :no:
To ciesze sie bardzo ze ogolnie jest wszystko wporzadku ,a tak porzy okazji to rowniez gratuluje bo jeszcze okazji ku temu nei mialam bardzo fantastycznie ze masz juz ukochane "Serduszko"
Oj to rzeczywiscie mocno sie wystraszyliscie koniecznie odwiedz lekarza i sie dowiedz czemu to tak sie sie dzieje - trzymam kciuki aby to nei bylo nic powaznego. Zycze spokojnej ciazy :tak:
 
reklama
bakteria spkojnie :) U mnie pamietam jak byłam w ciąży to też były przytulanki prędko bo jakoś w 5tyg i też pobolewało podbrzusze dość mocno po stosunku. Tez sie bałam ale to nic groźlego o ile nie szalejecie hehe;) tak na poważnie to gin zaleca aby troszkę odczekać na początku ciąży zwłaszcza z przytulankami
 
Do góry