reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A jeśli chodzi to wyjazdy z dziećmi jak najbardziej, my preferujemy :)
Nasza mała była z nami na Dominikanie jak miała niecałe 6 m-cy, potem Egipt i Teneryfa, bez najmniejszych problemów. Liczy się samozaparcie rodziców, a wypocząć naprawdę można przy dziecku... ono zresztą też wypoczywa :)
 
reklama
nie mam czasu Was doczytać, Zielona trzymam kciuki za testowanie.

Marzi uważaj z tą luteiną/duphastonem, bierz dopiero od trzeciej wyższej tempki, bo progesteron wzięty przed owu potrafi ją skutecznie zablokować, a wtedy starania na nic.
 
martilla pisałam apropos postu ejff :) Dokładnie wystarczy sobie dobrze wszystko przygotować.... Ty wiesz o tym ,że da się podróżować z maluchem, ale znam wiele osób zbulwersowanych wręcz takimi wyjazdami, z tak malutkimi dziećmi. Na Dominikanę lecieliśmy 10 godzin , z czego mała 3/4 przespała i było super,a ile się wcześniej nasłuchałam :-)
 
sara
zawsze się tacy znajdą co będą gadać, nie ma co sobie nimi zawracać głowy! chcesz jechać to bierzesz maleństwo i jedziesz , a im nic do tego.

emma
widze,że nie przebrniesz przez wszystkie posty więc zapytam jeszcze raz, skoro FF wyznaczył mi owu w 18 dc a przytulanki były w 19 dc to jest jakaś szansa na fasolkę ? czy już po ptokach jak to się mówi?
 
martilla pisałam apropos postu ejff :) Dokładnie wystarczy sobie dobrze wszystko przygotować.... Ty wiesz o tym ,że da się podróżować z maluchem, ale znam wiele osób zbulwersowanych wręcz takimi wyjazdami, z tak malutkimi dziećmi. Na Dominikanę lecieliśmy 10 godzin , z czego mała 3/4 przespała i było super,a ile się wcześniej nasłuchałam :-)
gadaja ci co pewnie zazdroszcza...choc z drugiej strony spotkalam sie z opinia ze takie male dziecko nie moze powiedziec co go bolia moga go uszka na przyklad bolec przez cisnienie.no ale jak mala tak dobrze znosi latanie to nic tylko podrozowac.tez tak chce!
 
maćku, mi przy Nikolci wyszedł już 9 dnia po owulacji, nie wiem który to będzie u Ciebie. No ale jeśli pozytyw nie wyjdzie to i tak dlej niewiadoma ...hmmm... A jak się czujesz?
Życzę samych pozytywnych teścikóe
U mnie bedzie to chyba 8 albo 9. A czuje sie raczej normalnie, bo w tak krotkim czasie raczej nic sie chyba nie dzieje...?:eek:
 
maćku, ja czułam pewne symptomy od samego początku :) piersi mnie już zaczęły boleć, a co najdziwniejsze miałam takie sine sutki:laugh2:, kłucia mocne w jajnikach i ból jak na @, takie uczucie, jakby coś ciągnęło w brzuchu :) ..i jeszcze mnie dopadła biegunka:szok:...i nie wiedziałam czy to czasem nie jakieś zatrucie po podróży poślubnej, ale nie, to ciąża była przyczyną :) aaa...i jeszcze miałam delikatne plamienie w ciągu cyklu, co mi się wcześniej nie zdarzało. Jednak to są wszystko sprawy indywidualne i u każdego może być inaczej .
Wtedy miałam taki wykresik:
 
reklama
Do góry