reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

powiem tak : jak musisz i Ci to pomaga to się wypłacz, czasem nie ma lepszego lekarstwa!
Ale potem uszy do góry! Sama mówisz ,że to dobry lekarz i raz wam pomógł , więc trzeba wierzyć że tak będzie i tym razem.

Fakt, ale ja juz taka jestem muszę swoje odreagować -wypłakać i potem zobaczymy!
 
reklama
bakteria ja nie jestem na bierząco ale zauważyłam że Ty niedawno ujrzałaś II kreseczki i to twoj 1 cykl starań był. Spoznione ale szczere WIELKIE Gratki!!!:-)super!
 
dziewczyny jestep m już po owu i czuję się dziwnie (właściwie nic nie czuję, niczego bólu jajnika ani piersi, a zawsze mnie bolały) czyżby bromergon już działał?? a może coś jest nie tak??
 
Hello! a JA? Tez jestem staraczką :-) Proszę mnie dopisać do listy!! :)
Pozdrawiam :)

Zrobione:rofl2: napisz jeszcze jak chcesz kiedy testujesz i ktory to cykl staran:sorry:

TESTUJĄCE:

Ren -21 pazdziernika
aisim - 21 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Noukie- 29 pazdziernika
biedroneczka1980- 31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 7 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
nanusia82-
toska32- 4 cykl
ewelina28-
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl
aisism - 3 cykl
maćku - 3 cykl
Ren - 2 cykl
wisienka83-
ilonkasz-

Wie, ufam mu dzięki niemu mamy Julcię - a też nie było łatwo!

Zobaczymy - musi być dobrze, ale dziś muszę swoje przepłakać, co jakiś czas nie widzę klawiatury:-:)-:)-:)-:)-(

Biedna:-:)-:)-( trzymam mocno kciuki zeby lekarz szybko poradzil co trzeba i fasolka rosla pod twoim serduszkiem;-)

Tak patrze na to nasza liste i jutro moga byc 3 fasolki!!!!!
 
Ostatnia edycja:
a test już kupiłas??
Wlasnie kupilismy jak bylismy na zakupach :-D
Ren, trzymam mocno kciukasy.
buziale i do juterka ;-)
nie dziekuje;-), oczywiscie rano przed praca nie zdaze Wam dac znac dopiero po 15 jak wroce z pracy ;-)
Ren juz dopisalam, napisz jeszcze jak chcesz, ktory to cykl staran, no i trzymamy kciuki za jutro:)
Moze nam sie znowu jakies fasolki posypia:)
Marti fajnie, ze juz jestes:)
Dziekuje za dodanie do listy, a cykl to 2 ;-) oj mocno trzymajcie mocno :tak:
dziewczyny jestep m już po owu i czuję się dziwnie (właściwie nic nie czuję, niczego bólu jajnika ani piersi, a zawsze mnie bolały) czyżby bromergon już działał?? a może coś jest nie tak??
A moze i dziala albo podswiadomosc dziala roznie to bywa przekonasz sie pewnie przy nastepnym cyklu albo i nie zdazysz ;-)

Normalnie jak chcialam spokojnie tym razem podejsc do tego tak dzis juz sie nakrecilam :-p bo dalej czysciutko i nic nie dolega :-D nawet maz juz sie nastawil na dobry wynik ;-) no ale do jutra trzeba poczekac :] :-p
 
Agniesiar trzymaj sie dzielnie a poplakac to czasem kazdy musi zeby ulzylo :sorry:

A jak Nasze zafasolkowane kolezanki ?? spokojnie i wszystko okej u Nich???
Niestety przy remoncie nei mialam czasu przegladac i tylko pobieznie nadrabialam zaleglosci bo odgroma tego bylo ;-)

No mam nadzieje ze tak bedzie Mmm :)
 
reklama
papa i spokojnego dnia w pracy jutro ;-)
A i odrazu wszystkiego naj naj i spelnienia marzen szczegolnie tych wspolnych z okazji jutrzejszych urodzinek meza - jutro moge zapomniec ;-)
 
Do góry