reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Kurde-przed chwila bylam ulekarza i przepisal mi leki antyalergiczne. NIe mowilam mu, ze staram sie o dziecko. I teraz sie zastanawiam, czy wziasc te leki, bo jesli czasem tworzy sie fasolka i jej zaszkodze...:no: W ulotce jest napisane, ze o ewentualnej ciazy trzeba poinformowac lekarza... Czy to znaczy ze moze zaszkodzic? Co myslicie - brac czy nie brac?
 
reklama
noukie
wiesz no nie wiem czy będzie mi dane testować, skoro owu była w 18dc a przytulanko było w 13dc i potem w 19... więc mała szansa na powodzenie... mój chyba nie ma takich terminatorów co by przeżyły tyle dni do owu... ale za Ciebie trzymam kciuki!

Marti ale owu moze tez byc po skoku czyli predzej z tego 19 dc mogloby cos byc niz 13;-)
 
Marti ale owu moze tez byc po skoku czyli predzej z tego 19 dc mogloby cos byc niz 13;-)
właśnie się nad tym zastanawiałam , czy przy spadku jest owu czy w ciągu powiedzmy 24 godzin, gdzie teoretycznie jakaś szansa wtedy jest w moim przypadku;-)
no nic może emma będzie później to się wypowie, bo ja nie wiem:-D
 
TESTUJĄCE:

Ren -21 pazdziernika
aisim - 21 października
zielona.wampirzyca- 21-22 październik
Marzi55 - 26 października
Noukie- 29 pazdziernika
biedroneczka1980- 31 pazdziernika
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada
jagódka1231- 9 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl
bakteria - 1 cykl

OBECNE STARACZKI:

zielona.wampirzyca- 7 cykl
Hope33-
Martilla - 5 cykl
agniesiar - 10 cykl
mmm -5 cykl
Noukie - 4 cykl
Marzi55 - 3 cykl
eijf-
emilchen-
kusska - 9 cykl
jagódka1231- 4 cykl
nanusia82-
toska32- 4 cykl
ewelina28-
chup - 1 cykl
Melissa-
kinga85 - 1 cykl
katia_793 - 8 cykl
Anulin-
biedroneczka1980- 6 cykl
rudka - 3 cykl
aisism - 3 cykl
maćku - 3 cykl
Ren -
wisienka83-
Ren juz dopisalam, napisz jeszcze jak chcesz, ktory to cykl staran, no i trzymamy kciuki za jutro:)
Moze nam sie znowu jakies fasolki posypia:)
Marti fajnie, ze juz jestes:)


Hello! a JA? Tez jestem staraczką :-) Proszę mnie dopisać do listy!! :)
Pozdrawiam :)
 
Witam!

Jestem po wizycie u gin. i niestety wieści nie są za fajne, swoje juz wyryczałam wiec mogę opisać.

Wiec pęcherzyk pękł - niestety po ilości płynu wiadomo, że nie mogł to być sobota więc była to niedziela.

Opcje są dwie- wiecej bedzie wiadomo po badaniach i przyszłym cyklu:

- albo było przerośnięte, ale mimo to pękło
-albo progesteron do dupy

Wcześniej był w normie, ale organizm niestety sie zmienia- trzeba będzie zbadać w 25dc.

Jeśli chodzi o to czy są szanse na fasolkę z tego cyklu to powiedział cyt. "cuda sie zdarzają"

Nie pytałam o endo ani o nic innego, ale z jego miny mogę wnioskować, ze coś mu sie nie do końca podobało, ale w sumie wolę nie wiedzieć - po co i tak mam potwornego doła!

No to za jakieś 12 dni rozpocznę 11 cykl walki - i pełne 3 lata (bo tyle sie nie zabezpieczamy i liczyliśmy na wpadke) oczekiwania na cud!
 
agniesiar
ale to co nie było owy czy jak ? bo ja nic nie rozumiem... jeśli jutro wpiszesz na ff kolejną wyższą tempkę to owu wyznaczy Ci ,że była w niedziele, to źle?
 
agniesiar
ale to co nie było owy czy jak ? bo ja nic nie rozumiem...

Była ale można podejrzewać, że jeżeli jajo było przerośnięte to jakość uwolniona była kiepska!

A jeżeli to progesteron, to nawet jeżeli doszło do zapłodnienia to różnie moze być z utrzymaniem.

A jeszcze do tego mój w niedzielę już nie mógł - jak wcześniej pisałam ma problemy z potencją!

Nie chciał mi niczego dać, co by dla pewności zrobić progesteron w 25dc. a jezeli bym coś dostała to by to nam zakłóciło wynik!

No a jeżeli śluzówka nie jest wystarczajaco przygotowana to fasolka nie ma do czego sie przyczepić!
 
a w sobote były przytulanki? może to wystarczy! dziewczyny tu nie jednokrotnie pisały ,że trafiały w samą owu a wraz nic z tego nie było , więc chyba nie ma odpowiedniej strategii , starać się ileś dni przed czy dokładnie w samą owu, tak czy inaczej nie denerwuj się , zrób te badania tak jak lekarz mówi i potem niech coś przepisuje! chyba wie co robi, prawda? głowa do góry!
 
a w sobote były przytulanki? może to wystarczy! dziewczyny tu nie jednokrotnie pisały ,że trafiały w samą owu a wraz nic z tego nie było , więc chyba nie ma odpowiedniej strategii , starać się ileś dni przed czy dokładnie w samą owu, tak czy inaczej nie denerwuj się , zrób te badania tak jak lekarz mówi i potem niech coś przepisuje! chyba wie co robi, prawda? głowa do góry!

Wie, ufam mu dzięki niemu mamy Julcię - a też nie było łatwo!

Zobaczymy - musi być dobrze, ale dziś muszę swoje przepłakać, co jakiś czas nie widzę klawiatury:-:)-:)-:)-:)-(
 
reklama
powiem tak : jak musisz i Ci to pomaga to się wypłacz, czasem nie ma lepszego lekarstwa!
Ale potem uszy do góry! Sama mówisz ,że to dobry lekarz i raz wam pomógł , więc trzeba wierzyć że tak będzie i tym razem.
 
Do góry