reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

słuchajcie no tak mnie kuje prawy bok, że szok... aż mnie plecy bolą z tyłu i promieniuje na nogę.


Marzi....to nie zbyt dobrze....że aż tak bardzo cię boli....mnie ostatnio tak bolało podbrzusze przez 24 h i gina mi powiedziała,że być może zrobił sie torbiel,który póxniej się wchłonął.....nie chce się straszyć....ale jak bedzie cie tak bolec do jutra lub mocniej to lepiej idź do lekarza!
 
reklama
Marzi....to nie zbyt dobrze....że aż tak bardzo cię boli....mnie ostatnio tak bolało podbrzusze przez 24 h i gina mi powiedziała,że być może zrobił sie torbiel,który póxniej się wchłonął.....nie chce się straszyć....ale jak bedzie cie tak bolec do jutra lub mocniej to lepiej idź do lekarza!

Myślicie, ze ten mój pęcherzyk z piątku nie pękł i niby dlatego???

W piątek jak byłam na USG to wszystko było ok... może torbiel nie pojawia sie w ciągu 3 dni????:tak:
 
Myślicie, ze ten mój pęcherzyk z piątku nie pękł i niby dlatego???

W piątek jak byłam na USG to wszystko było ok... może torbiel nie pojawia sie w ciągu 3 dni????:tak:

ja niestety nie jestem w tym dobra,może inne dziewczyny więcej ci powiedzą,ale pamietam,że mnie tak bolało,że chodzić nie mogłam...a to był cykl właśnie bezowulacyjny i długi.....
 
ja niestety nie jestem w tym dobra,może inne dziewczyny więcej ci powiedzą,ale pamietam,że mnie tak bolało,że chodzić nie mogłam...a to był cykl właśnie bezowulacyjny i długi.....


eee...lepiej sie nie nakręcać... przynajmniej nie w negatywnym sensie... czekam do poniedziałku... i zobaczymy co potem...;-)
 
Czesc Wam ja prosto z pracy bo potem moge nie miec czasu zagladnac :-p
Ja to jestem ciekawa jak długo będę tak regularnie mierzyć tą tempkę...
To zycze wytrwalosci bo to jednak bardzo pomocne :tak:
Ja póki co się za to nie biorę... bo ciężko u mnie z tą regularnością...:-p
Witam w klubie :-D
Ren, trzymam mocno kciukasy...;-)i czekam na dobre wieści...
Nie dziekuje jutro wszystko sie wyjasni :-D
a ja to wam dziewczyny powiem ze teraz bardzo skupiam sie na moim ewentualnym wyjezdzie a nie na staraniach (no i dobrze,moze troche odciagnie mi to mysli).Wlasnie ogladalam zdjecia znajomej ktora byla w ny w lutym i choc to zima to pogode miala fantastyczna.najwazniejsze by bylo sucho i niebieskie niebo.No ale tego przewidziec sie nie da niestety.kurcze bede plakala jesli mi ten znaleziony przeze mnie hotel bedzie zajety.jest fantastyczny jak na ny (bo tam drogo) a ja rezerwowac nie moge dopoki nie dowiem sie czy dostane wize.grrr.boje sie ze potem miejsc nie bedzie a reszta albo nie taka jak chcemy albo za droga.tu akurat swietne miejsce,i w dni w ktore chcemy po przystepnej cenie.pare dni potem juz dwa razy tyle...
To dobrze ze cos innego Cie absorbuje moze to bedzie pomocne ;-)

WRÓCIŁAM!!:-)

rany boskie miałam do nadrobienia jakieś 50 str:-) przebrnełam jakoś, ale trochę po łebkach, wybaczcie:-)

nie miałam jak do was zajrzeć w weekend , taka byłam zalatana, zostawiłam mamie kompa i dopiero dziś go odzyskałam na szczęście, już nie mogłam się doczekać żeby tu wejść :-)

widzę,że nowych fasolek brak, ale trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższym czasie i za całą resztę;-)

u mnie ciężko było ze starankami... dopiero wczoraj mogliśmy zaszaleć, tak czy inaczej nie wiem czy owu już była czy o co chodzi, jakieś dziwne te tempki mi się porobiły... a dziś mój poległ więc nici z przytulanek...

uciekam , bo już późno ale zajrzę jutro, pozdrawiam!
Witam , to dzielnie nadrobilas i tak :-) owocnych staranek zycze ;-)
Witaj jagodko
To u ciebie pora juz na staranka:tak::-D
Ja juz raczej po owu ale co tam mecze mojego nadal codziennie:-D, nie wiem jak on tak dalej ze mna wytrzyma hehehe:-D
Napewno da rade i wytrzyma te staranka w koncu warto tak sie "pomeczyc" dla takiego cudu ;-)
Zielona -trzymam mocno kciuki :tak::tak::tak:
Marzi55 - ja testuję jutro ale bez przekonania jestem jakoś wiec chyba nic z tego nie bedzie i tym razem!

Kobitki a na co te leki co Wy o nich tak piszecie!!
Jakaś luteina i dup....coś tam hihihi ;-)
Trzymam kciuki, my jutro tez testujemy ;-)
Czesc dziewczyny :)
Co u Was? jakies ciekawe newsy?
Ja cierpie z powodu @... brzuch mnie boli jak cholera...
Intuicja jednak mnei nei zawiodla i @ jest...regularnie, jak co miesiac... :happy: a przeciez ja wcale nie nalegam :happy:
Oj jaka szkoda :-( niedobra ta @ jak tak mogla popsuc wszystko :zawstydzona/y:
cześć dziewczyny co słychać testował ktoś dzisiaj??
boże myślałam w pracy że ten dziń się nie skończy :(
Czesc Mmm u mnie tez taki dzien ciezki w pracy byl

Prosze mnie dodac do listy testujacych 21.10.2009r.
 
reklama
Do góry