reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no troche zle ze nie zapytalas bo dziwne ze na poczatku staranek zapisuje wam juz hormonalne leki, tym bardziej ze wynik masz dobry i nie wskazuje na to by cialko zolte ci niedomagalo, nie masz tez nieregolarnych cykli czy endometriozy przy ktorych ten lek sie stosuje. Stosowany jest tez u kobiet z zagrozona na poczatku ciza poronieniem, ale ty tez nie mialas takiej sytuacji wiec troche dziwi mnie ta kuracja

no i nie wiem co teraz zrobić...
 
reklama
Marzi,ja myslę,że jakiś powód miał...a może poprostu zobaczył,że jesteś po owu i chciał wzmocnić efekt?nie wiem,ale ja w tej sytuacji poszłabym może do jeszcze innego lekarza na konsultację....gdyby była EMMA może by ci coś podpowiedziała?

No tez właśnie tak mi sie wydaje... owu na bank miałam w pt lub sobotę, bo przecież na usg w pt był pęcherzyk 21 mm, więc skoro wiedział, ze sie staram i że póki co nie wychodzi to chciał to wzmocnić...

Powiedział mi jednocześnie, że skoro lek jest zalecany do podtrzymania ciąży qw 3 miesiacach to na pewno też nie zaszkodzi.
 
A ja bedę testować,jeśli już ok 9 listopada..

Zrobione:-)

My tu gadu gadu a ja przeciez sprawe mam do Was :)
W zeszlym tygodniu mialam zrobic badanka >> nie zdazylam. Jakie moge teraz , przed owu? bo jak rozumiem prolaktyny i progesteronu raczej nie? slyszalam cos o jakims LH, FSH?....

Ja nie wiem co przed owu:sorry: , Progesteron i Prolaktyne bada sie w 7 dpo ( w 7 wyzszej tempce)
 
No tez właśnie tak mi sie wydaje... owu na bank miałam w pt lub sobotę, bo przecież na usg w pt był pęcherzyk 21 mm, więc skoro wiedział, ze sie staram i że póki co nie wychodzi to chciał to wzmocnić...

Powiedział mi jednocześnie, że skoro lek jest zalecany do podtrzymania ciąży qw 3 miesiacach to na pewno też nie zaszkodzi.

no myslę,że on wie co robi...?w końcu ci gratulował..:-D
 
reklama
Do góry