reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

eijf pamiętaj że jesteśmy z tobą.A jak to faktycznie @ to blizej do nastepnych staranek. Ja wiem że nie wyszło tym razem (choć naprawdę bardzo sie starałam). I w sumie chciałabym aby juz przyszła ta cholerna @ bo nowy cykl by sie zaczął. Mnie już tak pobolewa od poniedziałku ?!:eek:
Będzie dobrze ! Ja jutro ide do rodziny męża urodził sie jego kuzynce chłopczyk:angry:. Ja tam chyba się zapłaczę na amen.:baffled::-:)-(
ja bylam wczoraj u kogos w ciazy...nic mi nie zrobila a bylo mi przykro.i jeszcze widzac zdjecie z echo 3D...
 
reklama
eijf, nie stresyj się kochanieńka...ja wczoraj pokrwawiłąm troszkę wieczorkiem, dzisiaj tylko plamię:eek:tempka rano ( ale godzinę za wcześnie, bo tak mi się siusiu chciało, że myślałam, że zwariuję) 36,8, a pospałam jeszcze 3 godzinki i mierzyłam o 8.30 i było 37.1..i bądź tu mądra..jutro zmierzę znowu, zobaczymy, co z tym plamieniem łupił (takim beżowym)..najgorsze jest to, że teraz zdurniałąm i nie wiem, od kiedy liczyć 1 dc....:eek::eek:
 
martilla, witaj:-)Ty nas tu nie podczytuj, tylko dołączaj:-)
mazia, słońce, jestem na 100% pewna, ze tobie test wyszedłby już po godzinie od wypicia 0,5 litra wody, o każdej porze dnia i nocy:-)a co do bobo testu- to płytkowy jest ok, strumieniowy często pokazuje drugą kreskę przy braku ciąży...
aguś, ty się nie stresuj, masz jeszcze czas na testa:-)
 
eijf, nie stresyj się kochanieńka...ja wczoraj pokrwawiłąm troszkę wieczorkiem, dzisiaj tylko plamię:eek:tempka rano ( ale godzinę za wcześnie, bo tak mi się siusiu chciało, że myślałam, że zwariuję) 36,8, a pospałam jeszcze 3 godzinki i mierzyłam o 8.30 i było 37.1..i bądź tu mądra..jutro zmierzę znowu, zobaczymy, co z tym plamieniem łupił (takim beżowym)..najgorsze jest to, że teraz zdurniałąm i nie wiem, od kiedy liczyć 1 dc....:eek::eek:
to tez bardzo ci wspolczuje ale jesli nie bylo owulacji to czytalam ze @ wyglada zupelnie inaczej.jesli sie rozkreci to chyba liczylabym od pierwszego dnia w ktorym pojawilo sie krwawienie.U siebie nic z tego nie rozumiem.Nie moge uwierzyc ze kurcze w 10 dpo zaczyna mi sie okres.Jak na razie sluz wymieszany z krwia.bardziej rozowy ale zawsze.i brzuch mnie napieprza.No ale co mam biedna innego zrobic jak czekac?jak sie rozkreci to lapie za telefon i umawiam sie w pl na wizyte.juz mi sie nawet plakac nie chce tylko zla jestem.teraz pewnie co 5 min do wc bede latala by sprawdzac...
 
Ostatnia edycja:
zielona to ja źle temp. mierzyłam .Ja wstaję do siku o 3 potem 5 potem 7 a na stałe wstaje o 8 i wtedy właśnie mierzyłam temp. A powinnam chyba o 3 ?
choleneder jasny , chyba spierniczyłam.:no:
 
zielona to ja źle temp. mierzyłam .Ja wstaję do siku o 3 potem 5 potem 7 a na stałe wstaje o 8 i wtedy właśnie mierzyłam temp. A powinnam chyba o 3 ?
choleneder jasny , chyba spierniczyłam.:no:
ja bym na twoim miejscu mierzyla po prostu wtedy kiedy masz calkiem wstawac.(swoja droga to czesto sikasz w nocy:))skoro robisz to codziennie...niby nie powinno sie miezryc po wstaniu z lozka ale ja wiem ze ta temperatura nie tak od razu sie zmienia.mierz po prostu powiedzmy o 7.
 
Eijf a moze to nie @ tylko plamienie inplantacyjne???? dni by sie zgadzały.!!!Moze poczekaj czy sie rozkręci.

Aguś ja tez latam do kibelka czesto przewaznie budze sie o 4-5 wtedy mierzę.A potem idę znow spać.

Marlenka co do tego pewniaka to nigdy nie wiadomo.Poza tym jak u Ciebie dzisiaj chyba @ miała być.

A ja mam okropny wstrest do jedzenia,smażyłam żeberka ledwo wytrzymałam.Jedyne co moge jeść to owoce.Przed chwilą zjadłam chyba pól kilo arbuza:baffled::baffled: mam jeszcze brzoskiwnie i banany,bynajmniej z głodu nie zdechne.Bo na nic innego nie mam ochoty:crazy:
 
Eijf a moze to nie @ tylko plamienie inplantacyjne???? dni by sie zgadzały.!!!Moze poczekaj czy sie rozkręci.

Aguś ja tez latam do kibelka czesto przewaznie budze sie o 4-5 wtedy mierzę.A potem idę znow spać.

Marlenka co do tego pewniaka to nigdy nie wiadomo.Poza tym jak u Ciebie dzisiaj chyba @ miała być.

A ja mam okropny wstrest do jedzenia,smażyłam żeberka ledwo wytrzymałam.Jedyne co moge jeść to owoce.Przed chwilą zjadłam chyba pól kilo arbuza:baffled::baffled: mam jeszcze brzoskiwnie i banany,bynajmniej z głodu nie zdechne.Bo na nic innego nie mam ochoty:crazy:
ja juz sama nie wiem.plamienia implantacyjne zdarzaja sie rzadko.czy ja nie moge normalnie zajsc w ciaze?mysle ze to @ sie rozkreca bo brzuch tez taki jak przed @...Poczekam i zobacze.teraz moge tylko sprawdzac...jesli to jeszcze nie @ to mysle ze mam cos z hormonami.Pewnie dlatego moj ostatni okres zaczal sie takimi brazowymi plamieniami.a zreszta jesli teraz to @ sie rozkreca to tak czy tak cos z tymi hormonami nie tak bo o wiele za wczesnie!
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzięki laski za miłe przyjęcie:-D

mazia
jak dla mnie to wszystkie objawy masz typowo ciążowe! jeśli się nie daj Boze okaże ,ze Tobie się nie udało to chyba się całkiem załamię:-(

miałam dorwać meża jak tylko wróci z pracy, niestety zasnął właśnie... i bądź tu człowieku mądry i rób dzieci:confused::angry:
 
Do góry