reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć dziewczyny. widzę że dzisiaj żadna nie ma dobrych wiadomości?? nikomu się nie pokazały II kreski??:eek:
 
reklama
mm chyba, żadna nie zrobiła!!1 Ja bede robić z Marlenką w poniedziałkek!! z rana wstane i polece po test:-) jesli ta cholera nie przyjdzie:baffled::baffled:dzis juz chyba jej nie bedzie bo zawsze mialam do południa.Mam nadzieję,ze nie robi mnie w konia ta cholerna @ i nie zachce jej sie po tylu dniach spoznienia mnie nawiedzić jednak.Nigdy mi sie nie spozniała na prawde.Najdłuzszy moj cykl 30 dni.Sluz plodny zaobserwowalam w 12 -14 dniu cyklu.Wiec pozniej juz chyba owu nie moglo byc.Ale kto wie:nerd::nerd::nerd:
 
mm chyba, żadna nie zrobiła!!1 Ja bede robić z Marlenką w poniedziałkek!! z rana wstane i polece po test:-) jesli ta cholera nie przyjdzie:baffled::baffled:dzis juz chyba jej nie bedzie bo zawsze mialam do południa.Mam nadzieję,ze nie robi mnie w konia ta cholerna @ i nie zachce jej sie po tylu dniach spoznienia mnie nawiedzić jednak.Nigdy mi sie nie spozniała na prawde.Najdłuzszy moj cykl 30 dni.Sluz plodny zaobserwowalam w 12 -14 dniu cyklu.Wiec pozniej juz chyba owu nie moglo byc.Ale kto wie:nerd::nerd::nerd:
o przepraszam,.ja test robilam:)
 
chyba zdania są podzielone, słysze zawsze dwie wersje, własnie taką jak Twoja lub że najlepiej co drugi dzien i juz zgłupiałam:-) dlatego przytulamy się jak mamy na to ochotę :-)
Najnowsze badanie potwierdzaja ze jakosc nasienia wzrasta jesli robi sie to czesto,ale najrozsadniej byloby sluchac wlasnego glosu.Moj chloapak w ogole nienawidzi tego okresu okoloowulacyjnego bo jakby nie bylo jest to czasem wymuszone,malo w tym spontanicznosci itd.W glowie siedzi"teraz trzeba"
 
Cześć Dziewczyny! już jakiś szas czytam forum zwłaszcza jak mam doła. A dziś mam mega doła :-( postanowiłam sie więc zarejestrować i podzielić z Wami moimi smutnymi myslami. Już prawie rok starań minął i nic :(
Dziś mój mąż ma drugą zmianę a ja siedze sama i cały czas popłakuje. Wczoraj na teście owulacyjnym były dwie piekne kreski a mój facet wrócił wieczorem z pracy i uznał ze nie ma ochoty na seks i tyle.
Wogóle z moimi staraniami jestem całkiem sama, bo maż ma podjeście takie że jak będzie to będzie a jak nie to nie i wogóle mnie nie rozumie.
Tak bardzo chciałabym zostać kwietnióweczką 2010 a boje się ze ten cykl jest już zmarnowany :-( modle się o dzidzie codziennie, jak widze moje koleżanki które urodziły dzieci to chce mi się płakać.
Nawet relaks na urlopie nie pomógł już mi nic chyba nie pomoże :-(
 
reklama
ja się mogę pochwalić żę mam ogromne wsparcie w mężu, w tym cyklu próbowaliśmy 9 dni pod rząd jak się nie uda to ja juz nie wiem co robić :(
 
Do góry