reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

dzięki laski za miłe przyjęcie:-D

mazia
jak dla mnie to wszystkie objawy masz typowo ciążowe! jeśli się nie daj Boze okaże ,ze Tobie się nie udało to chyba się całkiem załamię:-(

miałam dorwać meża jak tylko wróci z pracy, niestety zasnął właśnie... i bądź tu człowieku mądry i rób dzieci:confused::angry:
ja sie na swojego chloapaka wkurzalam bo w dzien owulacji wrocil pozno do domu,poza tym nie mialam humoru i odpuscilam bo nic na sile.No ale ty jesli wczoraj to robilas to spokojnie,wieczorem tez wystarczy.
 
reklama
Martilla podobno najlepiej jest meczyc wieczorem.Wiec daj mu sie wyspac a potem sie bierz za niego.:D

Eijf czy ja wiem czy rzadko.Kobiety wrażliwe na zmiany hormonalne własnie moga w tym okresie krwawić.Skoro nie miałas nigdy takie czgoś.I cykle mialaś regularne.Poza tym mój każdy okres zaczyna się brązowymi plamieniami które trwaja kilka godzin a potem sie @ rozkręca.
 
czy ktoras z dziewczyn (oprocz zielonej) ma teraz @?jestem ciekawa bo normalnie temperatura spada przed @,ale jaka jest po poludniu?Dalej wysoka?Bo jak mierzylam jakas godz temu to mialam 37,4...
 
Martilla podobno najlepiej jest meczyc wieczorem.Wiec daj mu sie wyspac a potem sie bierz za niego.:D

Eijf czy ja wiem czy rzadko.Kobiety wrażliwe na zmiany hormonalne własnie moga w tym okresie krwawić.Skoro nie miałas nigdy takie czgoś.I cykle mialaś regularne.Poza tym mój każdy okres zaczyna się brązowymi plamieniami które trwaja kilka godzin a potem sie @ rozkręca.
dzis to byl raczej sluz z krwia.rozowe czy blado czerwone.
 
ale miałą właśnie przed chwilką przygodę..wcinałam sobei smacznie zupę pomidorową z makaronikiem i znalazłam w swoim talerzy pływającą, taką małą, warzywną dżdżownicę..taką 1cm...musiałą być gdzieś w marchewce, albo selerze...zaraz zwymiotuję, tak mi niedobrze.....blllleeeeee:szok::confused2::confused2:
 
no wieczorem to mu napewno nie odpuszczę ! co to ,to nie! :-) biedny heh jak tak patrze na niego to już sprawia wrażenie jakby miał dość :-) ale nic tam ,czego się nie robi dla potomności :-)
słyszałam ,że jak ma się owu to ma się też największą ochotę na igraszki :-) ale nie wiem ile w tym prawdy, w każdym bądź razie od wczoraj mam większego smaka:-) więc może akurat trafimy w tym cyklu w dziesiątkę ;-)

zielona
o rety!! już bym tej zupy nie ruszyła hehe :-)
 
no wieczorem to mu napewno nie odpuszczę ! co to ,to nie! :-) biedny heh jak tak patrze na niego to już sprawia wrażenie jakby miał dość :-) ale nic tam ,czego się nie robi dla potomności :-)
słyszałam ,że jak ma się owu to ma się też największą ochotę na igraszki :-) ale nie wiem ile w tym prawdy, w każdym bądź razie od wczoraj mam większego smaka:-) więc może akurat trafimy w tym cyklu w dziesiątkę ;-)

zielona
o rety!! już bym tej zupy nie ruszyła hehe :-)
nie jadłam...uciekła:zawstydzona/y:m z pokoju....
 
reklama
Martilla było by super.Ja mam duża ochotę przed i w trakcie @.Na owu tez.Ale podczas @ straszną.

Zileona matko!!!Ale podobno dzdzownice to fantastyczne zródło białka! a ugotowana to w ogole rarytas:D:D:D:D:D

Eijf tempka w dzien o niczym nie swiadczy.
 
Do góry