reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

nie,ja mysle ze to niewiedza i upartosc.nikt jej krzywdy nie chcial zrobic ale ona strasznie sie obrazala.bardzo w te swoja ciaze uwierzyla i chyba nadal wierzy.Test jej przedwczoraj negatywny wyszedl(a to bylby juz jakis 5 mc jesli wierzyc opowiadaniom) a mysle ze ona nadal nie jest na 100 % przekonana ze mowi jej prawde.podobno jej facet stwierdzil ze wierzy wizytom a nie testom.no ale to tez nieprawda bo dwie wizyty ciazy nie potwierdzily.ah szkoda gadac

Jeżeli ona na prawde wierzy to - ja jej na prawdę z całego serca współczuję, bo robi sobie okropną krzywde!!!
 
reklama
Niestety, ale bobo test płytkowy pokazał mi dwie kreski, wiem że byłam, choć wolę o tym nie myśleć i wierzyć w to, że test się pomylił.

Od początku wiedziałam, ze coś jest nie tak, byłam już w ciaży i chyba to mi coś podpowiadało, że i tak dostanę @.

Mój M sie cieszył jak dziecko, a ja mu siagle mówiłam, że nic z tego nie będzie, nie wiem z kąd wiedziałam, ale wiedziałam - 3 dni później dostałam@.

To było straszne, a z drugiej strony mniej to przeżyłam niż niektóre rozczarowania jak dostaje @.

Możecie mi nie wierzyć ale ja po prostu wiedziałam że coś jest baaaaaaaaaardzo żle!!!
 
Niestety, ale bobo test płytkowy pokazał mi dwie kreski, wiem że byłam, choć wolę o tym nie myśleć i wierzyć w to, że test się pomylił.

Od początku wiedziałam, ze coś jest nie tak, byłam już w ciaży i chyba to mi coś podpowiadało, że i tak dostanę @.

Mój M sie cieszył jak dziecko, a ja mu siagle mówiłam, że nic z tego nie będzie, nie wiem z kąd wiedziałam, ale wiedziałam - 3 dni później dostałam@.

To było straszne, a z drugiej strony mniej to przeżyłam niż niektóre rozczarowania jak dostaje @.

Możecie mi nie wierzyć ale ja po prostu wiedziałam że coś jest baaaaaaaaaardzo żle!!!
agniesiar a moze to wina testu.mnie tez bobo wyszedl pozytywny i to w momencie gdy nie moglam byc w ciazy.zielona tez tak miala i kiedy poszla na bete dla pewnosci pani powiedziala jej ze jest trzecia z takim testem.one sa czesto chyba jakies wadliwe albo problem w tym ze sa czule i czasem kobiety nie bedac w ciazy maja w organizmie wystarczajaca ilosc hormonu by test wykryl...dlatego warto zrobic drugi innej firmy.
 
agniesiar a moze to wina testu.mnie tez bobo wyszedl pozytywny i to w momencie gdy nie moglam byc w ciazy.zielona tez tak miala i kiedy poszla na bete dla pewnosci pani powiedziala jej ze jest trzecia z takim testem.one sa czesto chyba jakies wadliwe albo problem w tym ze sa czule i czasem kobiety nie bedac w ciazy maja w organizmie wystarczajaca ilosc hormonu by test wykryl...dlatego warto zrobic drugi innej firmy.

Może wolę nie wnikać ale kosztowała mnie to baaaaaaaaaardzo wiele, nie sądziłam, że tak dużo dopóki teraz o tym nie napisałam!!!

A jeśli chodzi o to kiedy go robiłam to tak w dniu spodziewanej@

Tak czy inaczej już nigdy tego gówna nie kupię i radzę to każdej dziewczynie!!!!
 
Może wolę nie wnikać ale kosztowała mnie to baaaaaaaaaardzo wiele, nie sądziłam, że tak dużo dopóki teraz o tym nie napisałam!!!

A jeśli chodzi o to kiedy go robiłam to tak w dniu spodziewanej@

Tak czy inaczej już nigdy tego gówna nie kupię i radzę to każdej dziewczynie!!!!
ja go wlasciwie chyba z nudow zrobilam po @,kiedy temperatura spadla itd.no i ciesze sie ze wtedy zrobilam i wyszly dwie kreski(ta jedna oczywiscie blada ale byla).Nie wyobrazam sobie bym zrobila przed @ i cieszyla sie niepotrzebnie...moja znajoma tak miala.a drugi test na drugi dzien negatywny
 
ja go wlasciwie chyba z nudow zrobilam po @,kiedy temperatura spadla itd.no i ciesze sie ze wtedy zrobilam i wyszly dwie kreski(ta jedna oczywiscie blada ale byla).Nie wyobrazam sobie bym zrobila przed @ i cieszyla sie niepotrzebnie...moja znajoma tak miala.a drugi test na drugi dzien negatywny

Gdzieś na forum jeszcze o tym też czytałam, ale mówię wolę o tym nie myśleć!

W każdy razie chce wierzyć że to był ten cholerny byle jaki test- że to jego wina!!!

A jeśli chodzi o betę, to zrobę ją wtedy gdy Quick test mi pokaże II krechy wtedy pojadę do Olsztyna.

Do tego testu mam zaufanie, to on pokazał mi Julię i nigdy nie pokazał mi tego czego nie ma, a trochę ich zrobiła w życiu.
 
hm... mi kazdy pokazywal zawsze 1 kreske wiec sie nie wypowiem ;-) ale nastepnym razem - gdyby sie na przyklad okazalo ze jutro tempka nie spadnie albo jeszcze wzrosnie i @ sie nei pojawi to w pon zrobie bete. Tylko czy na to trzeba byc na czczo?

Nie to nie ma zupełnie znaczenia, mozesz jeść pić, mozesz być rano wieczorem lub w nocy:-)
 
reklama
Do góry