reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

A powiedzcie mi tylko jak to dokladnie jest - temperatura skacze w momencie czy po owulacji?
temperatura skacze po owulacji.jednak musisz poczekac na 3 wyzsze temperatury by dowiedziec sie czy owu juz byla.Po owulacji zmienia sie tez sluz,na nieprzezroczysty,lepki,bialawy.
co do plemnikow to sluz tez ma znaczenie .jesli jest lepszej jakosci to plemniki moga przetrwac dluzej.
 
reklama
ja tak wlasciwie co mc myslalam...teraz tez:(moj wykres byla ladniejszy niz poprzedni i znow nic.juz sama nie wiem co ja zle robie?czesto slysze ze to normalne,takie kilkumiesieczne starania ale trudno w to uwierzyc bo niby czemu nie wychodzi?(ile to tobie zajelo pati bo juz nie pamietam?chyba niedlugo)tak wiec co mc mam nadzieje ale z drugiej strony pytam sama siebie czemu akurat teraz mialoby sie udac skoro pol roku sie nie udawalo?

co do mdlosci to po pewnym czasie pewnie sie uspokoi a teraz rozumiem ze nie mozesz wyjsc z domu w takim stanie.wspolczuje ale jednoczesnie jestem pewna ze co niektore sa w stanie nawet mdlosci pozazdroscic.pewnie to nic przyjemnego ale tak juz jest.

oh jak mi trudno sie w sobote zebrac i cos isc robic,a czas mija i zdjecia musze zalatwic bo potem nie ma kiedy.
Na wieczor mialam isc do kina ale chyba nie graja nic ciekawego wiec wyporzycze film a nawet dwa.jakas taka dosyc prosta komedie(bo zawze niemal filmy akcji ogladamy) i zastanawiam sie nad marley&me.czy ktos moze mi powiedziec czy to konczy sie pomyslnie?bo jak nie to nie chce na dzisiaj...
No i wino sie otworzy,cos dobrego do jedzenia itd



Film bardzo fajny :) taki akurat na wyluzowanie sie, konczy sie hmmm... z jednej strony niby niefajnie, ale z drugiej caly film jest jak najbardziej optymistyczny wiec polecam na luzny wieczorek :)
 
na zbicie prolaktyny, bardzo często występuje działanie niepożądane na zawroty głowy, bóle głowy nawet omdlenia i pani doktor ostrzegała mnie że jeśli coś będzie nie tak mam natychmiast odstawić
 
przede wszystkim na pobudzenie tego nieaktywnego jajnika do działania, a @ prawdopodobnie za jakieś 10-14 dni, najważniejsze że owu prawdopodobnie już była
 
na zbicie prolaktyny, bardzo często występuje działanie niepożądane na zawroty głowy, bóle głowy nawet omdlenia i pani doktor ostrzegała mnie że jeśli coś będzie nie tak mam natychmiast odstawić
castangus czy cos takiego tez zbija prolaktyne i nie jest niebezpieczny.ja to mialam w skladzie razem z wiesiolkiem itp.moze tez sprobujesz?spytaj najwyzej lekarza.nie powinno zaszkodzic.
 
a ja wrocilam z miasta.szerokim lukiem omijalam sklepy bo naprawde musze powstrzymac sie przed wszelkimi zbednymi zakupami(szczegolnie wypelniajacymi moja szafe) jesli mam gdzies wybrac sie na wakacje!
Zrobilam te zdjecia na ktorym wygladam koszmarnie!Jakbym w nocy nie spala i poza tym wlosy za uszy.okropnosc.Nie ma to jak w polsce,w moim miescie gdzie naprawde robia przyzwoite zdjecia do dokumentow.jak tam bede to sobie porobie na zapas.No i koperty kupilam.jeszcze tylko znaczki i jestem gotowa na moje interview...
Film wyporzyczylam(choc nie jestem fanka tego typu filmow to jakos mialam ochote na cos "latwego"),cos na wieczor tez i tyle na razie.Nie moge napisac nic ciazowego,starankowego bo jak kiedy @ trwa.Kolezanka ktora jest daleko,daleko wyslala smsa z pytaniem o moj test ciazowy bo fajne ubranka widziala...(ona tez sie stara).jaki k...test?nawet nie mialam szansy go robic:(
 
no wlasnie mialam zrobic hormony w zeszlym tygodni - nie udalo mi sie bo albo nie mialam jak albo nie bylam na czczo...slyszalam ze duzo dziewczyn ma problem z hormonami tarczycowymi ktore robia sobie same bo ginekolodzy omijaja czesto ten temat.. dlatego wybieram sie w poniedizalek na badania krwi. Gin podczas ostatniej mojej wizyty tydz temu uznal ze dokladne badania plodnosci mojej i meza zleci jak nam sie nie uda zaciazyc do marca...
ja jak bylam w pl to zrobilam caly zestaw(choc gin kazal tylko 4 rzeczy sprawdzic).ponad 20 badan i w sumie wszystko wyszlo ok poza anty tpo i ma to zwiazek z tarczyca.Niby same hormony tarczycy sa ok ale te przeciwciala za wysokie i byc moze w tym tkwi problem.W sumie jak powiedzial lekarz nie ma dowodu ze ma to zwiazek z zajsciem w ciaze ale ...Lykam teraz cos na tarczyce(bardzo mala dawka) w tygodniu mam pobrac krew by zobaczyc co to ze mna robi.Odpowiedz dostane dopiero tydzien po pobraniu krwii...warto sprawdzic hormony tarczycy.Co do badan mojego to czekamy jeszcze jakies 2 mc i pewnie tez sie zdecyduje.fajnie gdyby nie bylo to potrzebne.
a czemu ty wlasciwie taka negatywna?Wykres jak na razie super choc spodziewalas sie dzis @.dosyc wysoka temperatura jak na tak wczesnie rano!
 
reklama
Do góry