reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

ewka, faktycznie ładny cykl jak na pco - sama mam pco i niezłe te cykle potrafią być ;-) A wiesz, często wykresiki ciążowe mają taki chwilowy spadek tempki na czas zagnieżdżania zarodka :-) Czekaj więc cierpliwie, może ten cykl szczęśliwy - oby! :-D
 
reklama
Rudka przykro mi:-:)-:)-( a co to za kalkulator???? Pierwsze slysze:eek:
mam tylko chwile ale juz odpisuje lady-comp z www.ladycomp.pl ale jak piszą dziewczyny dla mnie calkiem nie przydatny, oczywiscie jak bede kupowac mam powiedziec ze polecila mi go moja ginka:no::wściekła/y:
pco?wiem mniej wiecej co to ale to niefajnie masz.jak ci te cykle skakaly bo nie kojarze?
fasolek jak na razie brak
po odstawieniu duphastonu mialam cykle 39dni, potem 31 a teraz mam 38dc i zapewne bez owu, od dzis biore duphaston na wywolanie
Rudka, spokojnie.
- kalkulator owu za 1000zł to wyrzucenie kasy w błoto, to po prostu bardziej zaawansowany termometr bo z opcją zapamiętywania tempek. zwykły microlife + obserwacja śluzu ma dokładnie taką samą wartość diagnostyczną, wielokrotnie te urządzenia były omawiane na forach npr.
- progesteron się bada 7 dni po owulacji, w 22dc to tylko w modelowym cyklu ze skokiem w 15dc. u Ciebie 22dc może być wciąż dniem przed owu- ale to wyjdzie z wykresu.
- prawdą jest że progesteron powyżej 20 świadczy o tym, że była porządna owu, to najbardziej podstawowa metoda sprawdzenia owu. ale Twój gin jest jakiś dziwny, jeśli masz pco to znaczy że masz zaburzenia jajeczkowania i za to powinien się wziąć a nie za poprawianie fazy lutealnej, która jest pochodną owulacji, kompletnie bez sensu.
wiem to tyko gink co prowadzila moją poprzednia ciaze-na tym sie zna....powinnam isc do endokrynologa i zapewne leczenie z clo mnie czeka.....
tzn Rudka przecież przy pco Ty możesz w ogóle nie mieć owu, tylko długie, bezowulacyjne cykle i całe starania będą o kant d... gin powinien sprawdzić czy owu masz czy nie a jak nie to ją wywołać lekami, a duphaston to niech sam sobie wszadzi.
ty to masz głowe:) bede mierzyc tempke po @@@ sama sie za to jakos-przy Waszej pomocy-wezme:) do juterka
 
Ewka a taki krótki cykl z owu to u Ciebie norma czy rzadkość? rozumiem że pco Ci zdiagnozowali m.innymi na pdst wcześniejszych badań krwi? najważniejsze że się Wami zajęli.
 
Ewka a taki krótki cykl z owu to u Ciebie norma czy rzadkość? rozumiem że pco Ci zdiagnozowali m.innymi na pdst wcześniejszych badań krwi? najważniejsze że się Wami zajęli.
moj najdluzszy cyl to 33dni a najkrotszy 27
raczej tylko z usg bo pierwsze badania byly robione w 14dc wszystko hurtowo:eek: wiec nie tak jak trzeba
teraz dopiero w klinice zajeli sie mna
A oto wyniki tych badan z czerwca z 14-15dc
lh-8.7 IU/L
fsh-3.3 IU/L
ALT/SGPT-18 IU/L( niewiem co to:sorry2:)
TSH-1.12 mIU/L
T4-14.4pmol/L
triiodothyronine-4.2 pmol/L(tez niewiem co to:sorry2:)
dostalam tylko te reszty jeszcze nie bylo
 
Czesc Dziwczyny
Dawno mnei nie bylo ale mialam troche spraw, a tu zawsze duzo sie dzialo. Moze teraz uda mi sie wiekszosc nadrobic i wprasowac sie ponownie.
Eijf - masz bardzo dobra intuicje i bardzo mi przykro ze ktos mogl napisac Ci cos tak przykrego, ale mam nadzieje ze nie bralas tego do siebie. Trzymaj sie dzielnie.
Ja w oczekiwaniu ale jakos nei mam dobrego podejscia w tym miesiacu i raczej na @ sie nastawiam. Biore sie za czytanie co u Was sie dzialo
 
Czolem dziewczyny,
mialam nie podchodzic do komputera przez weekend ale hm... Mam dylemat co do swojej tempki - mierze ja pierwszy raz i zaczelam sie zastanawiac na ile przed @ temp. zaczyna spadac? @ przewiduje na jutro, najpozniej na poniedzialek i spodziewalam sie dzis rano jakiegos powolnego juz spadku a tu w gore.... (nocka przespana z pobudka na mierzenie tempki o regularnej godz. 5:30 :eek: )
Piekny ten twoj wykres i temperatura.Spadac zaczyna zazwyczaj na dzien przed @.Ja mierze jeszcze poznym wieczorem,gdzies po 23 i wtedy tez widze ze spada wieczorem an dwa dni przed @ ale to nie musi byc regula.ja tam mam.W kazdym razie najczesciej na dzien przed lub w ten sam dzien,choc raz zdarzylo mi sie ze mialam 37 w dzien w ktorym nadeszla...ale tylko raz wiec moze cos ze mna nie tak bylo bo tamten cykl w ogole jakis lewy byl:)
 
No a u mnie nudy bo @ nadal trwa...jesli chodzi o staranka.Poza tym sie wyspalam,moze nawet nieco za dlugo.Musze pozalatwiac pare spraw dzisiaj i mam nadzieje ze to uczynie...szczegolnie te zdjecia
 
EIJF biore te leki bo mi pomogly dopiero jak wzielam 3 tabletke,na weekend nie bralam bo nie musze wstac rano i moge sie pomeczyc a w tygodniu musze wstac najpozniej o 7 i mam okreslony czas na wyszykowanie dziew wiec nie mu=oge soie pozwolic na dlugie siedzenie w toalecie=,dzis mnie tylko mdlilo,zobaczymyu jak bedzie jutro moze nie bede musial ich brac:)
POZDROWIENIA DLA WAS WSZYSTKICH,BUZIAKI I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!
 
reklama
Do góry