reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
to super!ja uwielbiam wybierac sobie prezenty sama:)a sukienki welniane sa bardzo fajne!

Ja tez:-) i bliskiej rodzinie siostrze czy M mowie wprost co chce i jak chce:tak: bo ja wiem ze moj M sie stara ale szkoda by mi bylo jakbym znowu dostala perfumy ktorych nie lubie w miejsce tej sukienki:rofl2:
 
Ja tez:-) i bliskiej rodzinie siostrze czy M mowie wprost co chce i jak chce:tak: bo ja wiem ze moj M sie stara ale szkoda by mi bylo jakbym znowu dostala perfumy ktorych nie lubie w miejsce tej sukienki:rofl2:
masz racje,szczegolnie ze ja koszmarna jestem w klamaniu.od razu po mnie widac jak cos nie tak.Zreszta po latach przyzwyczailam sie ze tu sie po prostu mowi co sie chce i nie ma w tym nic zlego.Moj tez zawsze woli wiedziec.Kiedys wyslalam mu maila ze zdjeciem zegarka ck i do dzis mam z niego radoche:)

a ja kurcze taka niecierpliwa jestem.szukam hoteli w ny i czasem cena 2gwiazdkowego(w ktorym moj nie chce spac)rowna sie cenie cztero.znalazlam piekny hotel za niezla cene ale ostatnia data w ktorej mozna rezerwowac jest na 19.11.(my planujemy na 23) i nie byloby problemu przesunac wakacje gdyby nie wiza.Nie moge rezerwowac bo nie wiem czy moge jechac i musze czekac ponad tydz by wiedziec.Wkorza mnie niesamowicie bo pewnie pozniej juz miejsc nie bedzie jak znam zycie a miejsce bardzo ladne!i za taka cene!
 
A propo podejscia facetow "do sprawy" - u mnie sytuacja wyglada nastepujaco:
O dzicku zaczelam myslec juz wiosna. Wtedy M. stwierdil, ze nie chce, abym szla do slubu z brzuchem. Po slubie znowu mu o tym przypomnialam i miala miejsce burzliwa dyskusja z moim placzem w tle, ale w koncu zrozumial jak mi na tym zalezy i dal sie przekonac. Wczoraj na tescie owu wyszly dwie krechy, wiec jak tylko wrocil z pracy, zaraz kazalam brac mu sie do roboty ;-) I znowu zaczela sie dyskusja, ze on ma watpliwosci czy damy rade finansowo, co bedzie jak straci prace itd. Ale w koncu zrobil co do niego nalezy...
I tak sie zastanawiam, czemu nie wlaczaja mu sie jeszcze instynkty? Zazwyczaj faceci 25letni mysla juz o tym, aby przekazac swoje geny dalej;-) Rozumiem, ze ma pewne watpliwosci, ale jestesmy w dobrej sytuacji zyciowej, wiec na co czekac?
Czy Wasi faceci tez maja/mieli takie opory?
 
Witam dziewczyny:-)
Zajrzałam tutaj bo tutaj po dwóch testach ciążowych z jedną kreską (w 29 i 33 dniu cyklu) usłyszałam że póki nie ma @ jest nadzieja na fasolkę:tak: i to była prawda -w 35dc -dwie kreseczki:-D:-D:-D

Co do metod nie pomogę -to był nasz drugi cykl starań i ani testów ani termometru nie używaliśmy -ale przytulanki codziennie nie zaszkodziły;-);-);-) tym bardziej że owu nie miałam w 14 a w 21 dniu cyklu:-p

Więc dziewczyny -póki facet nie ucieka i nie błaga to znaczy że jeszcze może (a nawet jak już to robi dalej może:-))-więc do dzieła i do skutku a ja trzymam kciuki za dwie kreseczki:tak:
 
Rudka, spokojnie.
- kalkulator owu za 1000zł to wyrzucenie kasy w błoto, to po prostu bardziej zaawansowany termometr bo z opcją zapamiętywania tempek. zwykły microlife + obserwacja śluzu ma dokładnie taką samą wartość diagnostyczną, wielokrotnie te urządzenia były omawiane na forach npr.
- progesteron się bada 7 dni po owulacji, w 22dc to tylko w modelowym cyklu ze skokiem w 15dc. u Ciebie 22dc może być wciąż dniem przed owu- ale to wyjdzie z wykresu.
- prawdą jest że progesteron powyżej 20 świadczy o tym, że była porządna owu, to najbardziej podstawowa metoda sprawdzenia owu. ale Twój gin jest jakiś dziwny, jeśli masz pco to znaczy że masz zaburzenia jajeczkowania i za to powinien się wziąć a nie za poprawianie fazy lutealnej, która jest pochodną owulacji, kompletnie bez sensu.
 
tzn Rudka przecież przy pco Ty możesz w ogóle nie mieć owu, tylko długie, bezowulacyjne cykle i całe starania będą o kant d... gin powinien sprawdzić czy owu masz czy nie a jak nie to ją wywołać lekami, a duphaston to niech sam sobie wszadzi.
 
a w ciąże Robale to zaraz na początku przestałam wierzyć, po tym jak pisała że beta 1,03 jest ciążowa, testy jej nie wychodziły, a gina unikała jak ognia- a pamiętam ze jej znalazłam polskich lekarzy w NL. ludzie chyba takie rzeczy wymyślaja z nudów, dziewczyna siedzi bez pracy całe dnie sama w domu, no i pewnie bardzo chce tej ciąży i może nawet jest w urojonej.
 
reklama
Mmm, starania 2 dni przed skokiem to idealne wcelowanie, nie masz się czym martwić. ale ogólnie to przy takich wariujących cyklach starać się trzeba regularnie, bo nigdy nie wiadomo kiedy owu będzie, często przy kolejnej fazie śluzowej śluz jest tylko przez chwilkę i łatwo go przeoczyć.
 
Do góry