reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Maćku mój facet w wieku 25 lat absolutnie nie myślał o dzieciach i generalnie większość znanych mi facetów w tym wieku nie myślała, więc Twój nie odstaje jakoś od normy.
 
reklama
A ja mam kochane pytanie do was mierze tempke w tym cyklu mialam owulacje potwierdzona monitoringiem. Byl skok potem tempka spadla i znow wzrosla i tak w kolko.
Dlaczego sie tak dzieje? To jest moj trzeci cykl z mierzeniem tempki w poprzednich tak nie bylo:-(
 
Ewka wcale tempka Ci nie spadła, takie małe wahania są normalne i nieistotne, o spadku mówimy kiedy tempka w lutealnej spadnie pod linię, u Ciebie to absolutnie nie miało miejsca, bardzo ładny wykres.
 
masz bardzo ładną fazę lutealną, powinnaś się cieszyć :-)
no tak faza lutealna jest ladna ale co z tego stramy sie juz 12 cykl i nic nie wychodzi , mam pco :-(
zostalismy skierowani do kliniki leczenia bezplodnosc w tym cyklu musialam chodzic co 3 dni na usg i pobieranie krwi dopiero jak beda mieli pelna dokumentacje podejma decyzjae jakie leczenie zastosowac
nasienie W jest rewelacyjne to ze mna sa problemy:-:)zawstydzona/y:
 
dziewczyny ja tez pisalam na tamtym forum o pierdolach ale ja pisalam tylko prawde....
pati kochana,nie ma nic zlego w pisaniu na innych watkach.Nie ma nic zlego w pisaniu z kim tylko chcesz.ja musialam po prostu do tego wrocic bo mnie juz dawno draznilo to ze maci ludziom w glowach i chyba sobie samej tez!Wszyscy jej tu podawali normy bety itd. a ona uparcie pisala o tym ze jest to wynik pozytywny i innych takich bzdurach ze az mi wlosy na glowie stawaly.o tych ubraniach ciazowych na samym poczatku (w tym momencie cos cisnie mi sie na usta,ale juz nie bede swinia...) i innych cudach.dziewczyna sie naczytala ze krwawienia wystepuje w ciazy (forum moze namacic w glowie) i swoje @ brala za plamienia.No a na koncu mnie wysmiala i te moje nieudane starania zapominajac ze ma ten sam problem!

p.s. aty pati?czujesz sie juz lepiej?bierzesz te leki czy nie?
 
reklama
Ewka leczysz się na nhs? a ten cykl to bez żadnych leków był? bo jak na pco to naprawdę piękny.
tak na nhs
a ten cykl bez lekow byl, jak beda mieli juz wszystkie wyniki to wtedy zdecyduja co dalej
maja mi jeszcze zrobic badanie na wrogosc sluzu ale to juz w nastepnym cylu bo niestety my zawalilismy sprawe:zawstydzona/y:
kazano nam serduszkowac rano i o 9 mialam sie stawic w szpitalu no ale moj W o 6.20 juz wychodzi do pracy wiec sama rozumiesz ciezko nam bylo sie dobudzic:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry