reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

tak sie napalilam na te podroz do ny ale jak czytam tylko co potrzebuje to mnie ciarki przechodza od tej papierkowej roboty.grrr.dlaczego nie moge po prostu jak moj chlopak wykupic wycieczke i leciec na te pare dni!!!!??
 
reklama
A tak wogóle sie witam, wczoraj nawet nie próbowalam zagladac, bo tak mnie glowa bolała ze nie miałam sil czytac. Wogóle miałam zle samopoczucie, jakby mnie ktos walkiem przejechal:-(
No a tu czas powoli zaczac staranka
A co tam u was dziewczeta?
 
Czesc dziewczyny:tak:

U mnie dzis 8dc staranka czas zaczac:tak: mam nadzieje ze jutro testy owu dojada:sorry2:

Mmm jak sie czujesz po tym leku?

Biedroneczko sliczne zdjecia:-)
 
witam i ja!

U mnie dziś 9d.c. ja testy owu zacznę robić w tygodniu jakoś na pewno już.
A jutro idę do ginekologa prywatnie wiec się nieco dowiem pewnie.. :)

Dziewczyny wiecie co to jest faza lutealna? i jak i kiedy sie ją zaznacza na wykresie? :sorry:
 
reklama
Do góry