reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
idę obiadek robić, bo od dzisiaj do pracy- urlopik mi się skończył, a następną serię zaczynam dopiero 3.08...tak więc niestety, ale dyżurek dzisiaj mnie czeka od 15-20....
 
ja tez wracam do swoich zajec ale bede tu od czasu do czasu zagladala.
no ale jak?zadna jeszcze dzis nie testowala?Zadna nie zamierza testowac?
 
Dziewczyny bardzo Wam wszystkim dziękuję za te słowa wsparcia. Kochane jesteście;-). Pospacerowałam sobie z małą, wpadłam do mamy na ploteczki i jak jeszcze teraz Was poczytałam to od razu mi lepiej:tak:. Niewiem miałam jakąś chwile zwątpienia ale powoli mi przechodzi:sorry:. Przecież jak się teraz nie uda to może za miesiąc.
Aguś dzięki za postawienie mnie do pionu:-p. Tego mi było trzeba;-).
Wisienka nie łam się. Ja popieram przedmówczynie bo chyba już wszystko napisały i nie mam co dodać. Trzymam za Ciebie mocno kciuki:tak:. I napewno zafasolkujesz jak nie w tym cyklu to w następnym:-).
Mazia a Ty to mój pewniak jesteś, leć w końcu robić tego testa bo już do ciebie cierpliwość trace;-):-D. Wytrwała z Ciebie babeczka:-). Ja bym tyle nie wytrzymała:eek:.
 
a propos wspomagaczy to ja kupiłam mężowi salfazin.Takie witaminy pisze że dbają o prawidłowe funkcjonowanie narządów rozrodczych u mężczyzn.
Ma też inne działanie i to podkresliłam mężowi : utrzymuje odpowiednią strukture tkanki mięśniowej (modelowanie sylwetki ;-))
 
A jak pytałam w aptece o salfazin to pani powiedziała, ze nie maja i ze dawno tego nie mieli. A jak zapytałam czy mają coś o podobnym działaniu to powiedziała, ze inne leki na trądzik :szok: jakie maja są na recepte.
 
reklama
ja właśnie wróciłam z pracy. Ale znowu naskrobałyście pod moją nieobecność!! :szok:
Dziewczyny ja w nas wszystkie wierzę i chciałabym, żebyście też wierzyły, że wszystkie zostaniemy mamami jak nie w tym cyklu to w następnym (szczególnie myślę tu o wisience - kochana ja też już miałam takie dziwne myśli i obawy, że może nie będziemy mogli mieć dzieci ale stwierdziłam, że trzeba mocno wierzyć tym bardziej, że to tylko takie nasze prywatne obawy, a nie fakt potwierdzony przez lekarza; czuję przez skórę że niedługo będziesz mamusią:tak:)
Aguś wiesz tutaj każda dziewczyna ma jakąś rolę do odegrania i Ty jesteś bardzo dobra w ustawianiu do pionu więc bedziemy korzystać z Twoich zdolności :tak:
aslowik i wisienka, macie ładne wykresy i proszę się nie martwić niczym i nie dołować, wykresy jak najbardziej mogą okazać się ciążowe, nie widzę przeszkód.
zielona ja do Ciebie pisałam ale chyba przeoczylas - my mieszkamy dosyć blisko siebie, bo ja w powiecie chojnickim... Bardzo dobrze, że nie tracisz nadziei bo wszystko się jeszcze może zdarzyć, nawet w tym cyklu.
 
Do góry