reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
;-) witam was dziewczyny,
czy możecie rzucic okiem na mój wykres, bo ja już tracę nadzieję:crazy:
wszystkie mamy chwile zwatpienia.wszystkie!No a co do wykresu to przeciez w porzadku jest.przez niego tracisz nadzieje?Dopiero 11 dpo i temperatura jest wysoka.akurat pod tym wzgledem nie masz sie co martwic
 
no eo eijf widzę, że nie jestem sama...ja już też się przyzwyczaiłma, że testy nie wychodzą, ale aż do wystąpienia @ trzymam mnie nadal nadzieja..teraz tez tak jest..wczorak odebrałam hcg, ale i tak gdzieś tam w środku trzyma mnie, że może jednak @ nie przyjdzie- taką durną psychikę już mamy:-)
 
zielona to nie jest "durna psychika" tylko ta "cudowna nadzieja". I nie jesteś z tym sama. TO ja proponuję zbiorowe tulenie i będzie nam lepiej !:sorry:
 
Witajcie.
Ja wlasnie mam dni plodne i bardzo ciezko "pracuje" razm z mezem. Staralismy sie w w maju ale z tego calego starania to tylko torbiel wyszedl na usg :/ na szczescie juz jest wszystko ok i zniknol wiec mocno bierzemy sie do pracy.mam nadzieje ze w sierpniu zobacze te piekne dwie kreseczki :)
A wspomagam meza jogurtami (po tym jest duzo spemy)
Pozdrawiam
 
no eo eijf widzę, że nie jestem sama...ja już też się przyzwyczaiłma, że testy nie wychodzą, ale aż do wystąpienia @ trzymam mnie nadal nadzieja..teraz tez tak jest..wczorak odebrałam hcg, ale i tak gdzieś tam w środku trzyma mnie, że może jednak @ nie przyjdzie- taką durną psychikę już mamy:-)
Tak tez myslalam.mialam cie nawet pytac,szczegolnie ze temperatura nadl wysoka i regularne starania macie.Jednak ja jestem chyba"lepsza" bo ostatnim razem testowalam nawet po @ bo taki "dziwny" mi sie wydawal i za krotki...prosze sie niz smiac
 
witajcie.
Ja wlasnie mam dni plodne i bardzo ciezko "pracuje" razm z mezem. Staralismy sie w w maju ale z tego calego starania to tylko torbiel wyszedl na usg :/ na szczescie juz jest wszystko ok i zniknol wiec mocno bierzemy sie do pracy.mam nadzieje ze w sierpniu zobacze te piekne dwie kreseczki :)
a wspomagam meza jogurtami (po tym jest duzo spemy)
pozdrawiam

witaj słoneczko na naszym wąteczku...rozgość się i czuj się dobrze:-)
 
reklama
Tak tez myslalam.mialam cie nawet pytac,szczegolnie ze temperatura nadl wysoka i regularne starania macie.Jednak ja jestem chyba"lepsza" bo ostatnim razem testowalam nawet po @ bo taki "dziwny" mi sie wydawal i za krotki...prosze sie niz smiac

HAHAHA, ja też testowałam 2 dni po @, bo taka dziewna była....ale numer....:-D
 
Do góry