reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
martilla-trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!Powodzenia.Wiem ze ci sie uda:-) a potem bedziesz sie ciezyc ze to przyszlo szybciej.
ja zmykam do lozka bo czeka mnie jutro dlugi dzien.I o Boze nie musze wstac przed 7:-D
 
Czesc dziewczyny ja tez zabiegany dzien mialam i tak mnie boli dzis glowa ze nie mam sily na nic:sorry:

Eijf udanej imprezki zycze i czekam na fotki:-) co do tego bolu w piersi mam podobny:sorry: jak wrocisz opisze Ci co i jak;-)
mnie tez piersi bolą ale czasem takie jakby kłucie w srodku
Dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leże leże jak lekarz kazał :). we wtorek do lekarza na kotrole czy moje 4,5mm urosło cos :)
Pozdrawiam i życzę szybkiego zafasolkowania dla starajacych!!!!
buziaki!!
na pewno jest wszystko ok!!!!:)
witam się wieczorową (nocną ?) porą :-)

widzę ,ze dzisiaj ciuchutko ... oj nie poznaję was dziewczyny!:-)

jutro sądny dzień, i dobrze, chce mieć to już za sobą jak najszybciej niezależnie od wyniku!
trzymam kciuki, na pewno dasz z siebie wszystko a jak tu wrocisz to sie razem bedziemy z tej obrony śmiać:-D

iwcia witaj z rana:) spokojnego dnia w pracy i wpadaj tu jak najczęściej:)
u mnie dzis 31dc i cisza
 
Dzień dobry, dziewczyny :-)
martilla, trzymam kciuki!!
Melduję, że u mnie kolejny dzień wysokiej tempki (choć to niestety jeszcze nic nie znaczy...). Żadnego dziwnego czucia się, poza tym, że wvczoraj popołudniu przespałam 3 godziny, a w nocy 9 godzin. Senność powalająca, ale to oczywiście też o niczym nie świadczy, pogoda w końcu lipna...
Jeśli tempka mi nie spadnie, to może się skuszę na testowanie w niedzielę (11.10), a nie w poniedziałek, ale wiem, że mądrzej by było poczekać.
Innym czekającym - cierpliwości życzę! :-D
 
mnie tez piersi bolą ale czasem takie jakby kłucie w srodku

na pewno jest wszystko ok!!!!:)

trzymam kciuki, na pewno dasz z siebie wszystko a jak tu wrocisz to sie razem bedziemy z tej obrony śmiać:-D

iwcia witaj z rana:) spokojnego dnia w pracy i wpadaj tu jak najczęściej:)
u mnie dzis 31dc i cisza


No no, a moze już niedługo sie nam czymś pochwalisz!!!

Trzymam kciuki!!!:-D
 
Ja na razie jedyne na co czekam to na dni owocne i na monitorawanie, jeszcze tylko weckend i w poniedziałek jadę do gin. wtedy to już powinno widać kiedy najprawdopodobniej będzie owu. jeśli nic sie nie zatrzyma!!!

martilla- POWODZENIA!!!!!
 
Cześć Dziewczynki,

iwcia, myślałam, ze będę dziś pierwsza, ale Ty jesteś mega ranny ptaszek... więc nie mam szans...:-)

martillka, trzymam mocno kciuki... wszystko będzie dobrze i piona z obrony jak nic murowana :tak::szok:

a co tam u pozostałych staraczek...? brakuje nam ostatnio nowych wiesci o fasolkach... musze aktualizować listę, bo ostatnio trochet o zaniedbałam...:-p bakteria jakby co to pamiętasz o zastępstwach, nie?:happy:

u mnie spokoj, cisza... 8 dc, od jutra zaczynam intensywne staranka!!!:rofl2:
 
Trzeba chyba się powoli dopisywać, bo tak mało info o testujacych...:-)

TESTUJĄCE:

rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
kusska - 12 października
Hope33 - październik ???
bakteria - 12 października
Marzi55 - 26 października
Kinga85 - 2 listopada
agniesiar - 4 listopada

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :) -
dorkaa -
pati1159 - 3 cykl
mazia -
krewetka -
waniliowa -
sandrahaha -
scorpioniczkaa :) - 3 cykl
agast22 - 2 cykl

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa
malwinka91
kinga85
 
reklama
witam:)
ja dzis moglam sobie pospac do 9.w sumie nie za krotko i nie za dlugo ale musze sie zaczac zbierac i przygotowywac(ja to sie czesto takimi rzeczami stresuje.czy wszystko mam,czy nie zapomnialam itd).
Od rana swieci slonce i powinno byc dzis sucho a to bardzo wazne!
Moja temperatura (bo obudzilam sie o porze mierzenia) jest zadowalajaca bo 36,8 a po dalszych dwoch godzinach snu nawet ponad 37(choc wiem ze ta druga sie nie liczy) ale gdzies tam w srodku jestem przekonana ze znow lipa niestety.Temperatury to ja mam zawsze ladne ale mysle ze juz 9 dpo cos powinno o sobie dac znac.chocby przeczucie ktorego nie mam za grosz!Piersi takie jak zawsze,zadnego dziwnego smaka no kurcze nic a nic.Pewnie znow bedzie mi przykro...Nie pisze tego by sie uzalac ale po tylu mc obserwacji znamy swoje cialo i jedyne co wiem to to ze za pare dni bede miala @...znowu.Juz powoli tak wlasnie sie czuje.(u mnie juz tak na 4 dni przed zaczynam to odczuwac)
Pamietam ze kazda dziewczyna ktora zaszla tu w ciaze miala jakis punkt zaczepienia przed testowaniem.cos sie z nimi w jakis sposob dzialo.a ja nawet tego przeczucia nie mam

marzi-ja sie nie dopisuje bo najczesciej nawet szansy na testowanie nie mam.@jak w zegarku
 
Do góry