reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Witajcie
A u mnie @ się skończyła i zaczynamy starania:-) moze tym razem sie uda ,choć rzadko piszę jestem z wami codziennie i trzymam kciuki za testujące i staraczki
 
hej dziewczyny,
ja dopiero sciagnelam do domu i mam tyle do zrobienia ze chyba sie rozplacze.tak bardzo chcialabym poczytac o czym pisalyscie(moze bardzo poznym wieczorem sie uda) ale naprawde musze sie przygotowac do dnia jutrzejszego bo raz ze wesele(i trzeba doprowadzic sie do porzadku oraz dom bo choc w nim malo jestesmy to sie zabalaganil a rano przyjdzie fryzjerka i nie chce sie potem wstydzic...)w ogole spakowac nas na weekend musze itd.
Tak wiec moze pojawie sie pozniej.jakies miel wiadomosci?
U mnie koncowka cyklu wlasciwie.Zaczal bolec mnie brzuch(jeszcze nie jak na @ ale wyzej pobolewa )oraz jajnik dal o sobie znac.
to pa na razie
 
Czesc dziewczyny ja tez zabiegany dzien mialam i tak mnie boli dzis glowa ze nie mam sily na nic:sorry:

Eijf udanej imprezki zycze i czekam na fotki:-) co do tego bolu w piersi mam podobny:sorry: jak wrocisz opisze Ci co i jak;-)
 
Dzieki dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
leże leże jak lekarz kazał :). we wtorek do lekarza na kotrole czy moje 4,5mm urosło cos :)
Pozdrawiam i życzę szybkiego zafasolkowania dla starajacych!!!!
buziaki!!
 
hej :)

smo witaj! powodzenia :)
katia no to super, zaczynacie nowe starania sama przyjemnośc przed tobą;-)

No ja od poniedziałku do owu męża wymęczę:rofl2::cool2::-)
 
reklama
witam się wieczorową (nocną ?) porą :-)

widzę ,ze dzisiaj ciuchutko ... oj nie poznaję was dziewczyny!:-)

jutro sądny dzień, i dobrze, chce mieć to już za sobą jak najszybciej niezależnie od wyniku!
 
Do góry