reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

nie jeszcze nigdy, ale lekarka mnie uprzedzała że coś takiego może wystapić
to sie nastaw na najorsze bo włąsnie najgorzej jest na poczatku, jesli jest taka mozliwosc to zacznij w piatek zeby w sobote i w niedziele miec ewentualnie czas na oswojenie sie z lekiem, no i ja bralam przed snem zeby przez noc tego wszystkiego nie czuc
 
reklama
w tym problem że w sobotę pracuję... no ale na razie mam brać po pół tabletki wieczorem
moze twój mąż mówi o adopcji żebyś przestała się nakręcać i trochę wyluzowała,a wtedy fasolka sama przyjdzie...
 
Proszę bardzo coś na osłodę ponuractwa za oknem:
[video=youtube;IXzyU32x2ms]http://www.youtube.com/watch?v=IXzyU32x2ms&feature=related[/video]

A ponoć za tydzień możliwe już opady śniegu z deszczem w chłodniejszych miejscach Polski:-p
 
mmm nie robilam jeszcze czekam do soboty, nie mam z kim pogadac o tych wszystkich moich watpliwosciach,jakos tak mi ciezko z tym wszytskim a jeszcze za miesiac otwieram specjalizacje i bede dojezdzac do innego miasta czasem na pare dni, zaczynam sie juz wahac i sama nie wiem co robic
 
w tym problem że w sobotę pracuję... no ale na razie mam brać po pół tabletki wieczorem
moze twój mąż mówi o adopcji żebyś przestała się nakręcać i trochę wyluzowała,a wtedy fasolka sama przyjdzie...
kazdy pewnie inaczej reaguje, mam nadzieje ze ty wogle nie bedziesz miala takich objawow, ja np zaczynałam od 1/4(czy nawet mniej)tabletki bo po pol nie moglam isc do pracy:szok: a potem organizm sie przyzwyczaja i jest lepiej.
Ogolnie jestesmy z mezem typami empatyków:p co to sie wszystkim wzruszają i chcą pomoc, np przygarnelismy niewidomego psa ze schroniska, gdy znajomi pukali sie palcem w czoło....i adopcja to takie moje marzenie na kiedys....teraz wg mnie to nie mamy warunkow,ale mąż jednak o tym mowi....sama nie wiem, teraz nie nastawiam sie na ciąże bo ostatnio to dlugo sie leczylam a i tak cudem sie udalo a teraz nie chodze nawet do endokrynologa, jak bedzie to bedzie, stąd te moje plany i szkoła, bo jakos tak wewnetrznie przeczuwam ze sie nie uda
Proszę bardzo coś na osłodę ponuractwa za oknem:
YouTube - Pada śnieg - Smerfy

A ponoć za tydzień możliwe już opady śniegu z deszczem w chłodniejszych miejscach Polski:-p
dzieki:)
 
Ostatnia edycja:
Kochane, ja dzisiaj za bardzo aktywnością się nie wykazałam... ale prace trzeba wykonać jak się chce pensje otrzymać :-)
a teraz pędzę do domku...

Do juterka Kochane!!!:-p
 
Witam
No dzis u mnie pogoda nie dopisuje i to mnie jeszcze w jakas dolinke zapedza:-(. Zamiast byc pelna energii, sil i optymizmu bo nowe staranka za chwile to ja mam dosc, ehh moze to wszystko przez ta jesienna aurę dzis:eek:
 
reklama
Do góry