reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć dziewczyny
co słychać??
ja dzisiaj zaczynam brać bromergon, ciekawe jak zareaguję??
no i znowu się pojawiło jajo, ciekawe czy to wreszcie zapowiedź owu??
 
reklama
cześć dziewczyny
co słychać??
ja dzisiaj zaczynam brać bromergon, ciekawe jak zareaguję??
no i znowu się pojawiło jajo, ciekawe czy to wreszcie zapowiedź owu??

mam nadzieję,że zareagujesz tylko w pozytywnym sensie i nie bedzie żadnych skutków ubocznych,tego ci życzę!!!

a tutaj ciiiiszzaaaaa...
 
no nic moje kochane,żegnam się z wami...może zaglądnę wieczorem...?a jak nie to do poniedziałku!!!!buuuuuzzzzziiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaa...paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
No nic trzymam kciuki za testujace, musze sie przyznac, ze nawet nie orientuje sie do konca kto testuje w najblizszych dniach:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
powodzenia kochane ;-)
ja testuje w sobote i nie-dziekuje:tak: jakie polecacie testy??? jeszcze zadnego nie kupiłam-chyba zeby nie zapeszyc- ale mysle o bobotest albo quick vue co o nich myslicie??
Jagodka miłego wypoczynku życzę :-):tak:;) Trzymam kciuki za fasolinkę :-):tak:
ja tez trzymam kciuki:)
cześć dziewczyny
co słychać??
ja dzisiaj zaczynam brać bromergon, ciekawe jak zareaguję??
no i znowu się pojawiło jajo, ciekawe czy to wreszcie zapowiedź owu??
a brałas juz kiedys??? ja sie czułam po nim niewesoło, nudnosci, zawroty glowy, a najgorzej dojechac bylo rano do pracy-masakra....potem przeszlam na dostinex- drogi ale zero objawow ubocznych
 
a jeszcze mialam napisac co z moim cyklem...nie mam zdnych objawow ciazowych, a to 30dc, nie wiem ile to dni po owu- i czy wogle byla, dalej mnie kluje po lewej stronie brzucha a wczoraj troche mialam nudnosci żołądkowe, a po za tym nic nowego....a wogle to jakos tak mi sie wszystko komplikuje, planujemy 3 wyjazdy zagraniczne w przyszlym roku i jak zaskocze teraz to nic z tego nie bedzie, a ostatnio moj M kilkakrotnie wspominał o adopcji...nie to ze nie wierzy ze nam sie nie uda, po prostu chce pomoc jakiemus biednemu dziecku ale nijak sie to ma do naszych obecnych staranek, juz sama nie wiem co z tym wszystkim zrobic
 
reklama
Do góry