reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
kobiety,ale w tym tygodniu spadek formy....nikogo tutaj nie ma.....taka cisza codziennie.....



Hej kobitki, ja sie wpadam usprawiedliwic za moja nieobecnosc:zawstydzona/y: po pierwsze nadal mi net szwankuje i nie mam nerwow do niego, po drugie w pracy ostatnio mamy caly czas mlyn i jak przychodze do domu to juz nawet nie chce mi sie patrzec na kompa, w piatek ide sie ostatecznie dowiedziec co bedzie z tym moim netem i jesli nic sie nie zmieni to zrywam umowe :no: niby jakos chodzi, ale w takim tempie, ze zasnac mozna zanim sie cos otworzy:no: no, a po trzecie to przeciez ja w srodku dni plodnych jestem wiec mecze B wieczorami :-D tzn dopiero wczoraj zaczelismy "starankowe" przytulanka, dzis brzusio pobolewa tak owulacyjnie, wiec moze jutro owulka bedzie, a moze juz dzis:confused: no nic jeszcze dzis go mam zamiar pomeczyc i jutro, no a potem to juz pewnie znowu czekanie i niecierpliwienie sie :tak: tym razem kupilam juz sobie 10 testow ciazowych na ebay-u wiec bede mogla testowac ile wlezie:-)
No nic trzymam kciuki za testujace, musze sie przyznac, ze nawet nie orientuje sie do konca kto testuje w najblizszych dniach:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
powodzenia kochane ;-)
 
ja testuję juz od 3 dni... bo narazie zamiast @pojawily mi się brunatne plamki... obiecywalam sobie, ze nie będę testowac dopoki ze 2 dni mi się nie spozni, czyli ok 33 dc , ale te plamki wybily mnie z rytmu czekania i musiałam:) dzis 30 dc
narazie nic...jedna krecha
ale pamietam, ze w cyklu, w ktorym zaszłam w poroniona pozniej ciążę ( w czerwcu tego roku) robilam tesc 31 dc i jedna krecha byla, dopiero 36 dc zrobilam nastepny i byly II .... ale wtedy plamien nie mialam zadnych ...jeja jakie to wszystko stresogenne!!!!!
oby @ nie przyszła ani dzis, ani jutro, ani pojutrze.....
trzymam za inne testujące kciuki!!
 
reklama
ja testuję juz od 3 dni... bo narazie zamiast @pojawily mi się brunatne plamki... obiecywalam sobie, ze nie będę testowac dopoki ze 2 dni mi się nie spozni, czyli ok 33 dc , ale te plamki wybily mnie z rytmu czekania i musiałam:) dzis 30 dc
narazie nic...jedna krecha
ale pamietam, ze w cyklu, w ktorym zaszłam w poroniona pozniej ciążę ( w czerwcu tego roku) robilam tesc 31 dc i jedna krecha byla, dopiero 36 dc zrobilam nastepny i byly II .... ale wtedy plamien nie mialam zadnych ...jeja jakie to wszystko stresogenne!!!!!
oby @ nie przyszła ani dzis, ani jutro, ani pojutrze.....
trzymam za inne testujące kciuki!!

a może wybierz się do lekarza co? bo jak jesteś w ciązy a plamisz to niezbyt dobra zapowiedź....albo zrób poprostu BETE i będziesz wszystko wiedzieć!
 
Do góry