reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Nowa uaktualniona lista Kochane:

TESTUJĄCE:



agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Noukie- 4 lub 5 pażdziernika
Marzi55- 4 lub 5 października
iwcia81 - 4 lub 5 października
rudka - 10 października
jagódka1231- 12 października
kusska - 12 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha
scorpioniczkaa :)
agast22

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
toska32
ewelina28
bakteria
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
Melissa


:-D:szok::happy:
 
Jestem:) Zrobilam test owu i jest bez watpienia pozytywny.juz wczoraj byl bo kreski byly takie same ale dzis ta testowa daje po oczach i jest o wieeele mocniejsza nic kontrolna:)Co do regularnosci to narzekac nie moge bo jesli zreczywiscie zwiastuje mi to owu to przyszla jak w zegarku.Mam nadzieje ze moj nie bedzie sie burzyl ze znow zaciagam go do naszych "spontanicznych" przytulanek.
Teraz zabieram sie do czytania,jedzenie sie grzeje (mam nadzieje ze nie spale przez komputer bo juz pare razy cos rozgotowalam...).
 
Jestem:) Zrobilam test owu i jest bez watpienia pozytywny.juz wczoraj byl bo kreski byly takie same ale dzis ta testowa daje po oczach i jest o wieeele mocniejsza nic kontrolna:)Co do regularnosci to narzekac nie moge bo jesli zreczywiscie zwiastuje mi to owu to przyszla jak w zegarku.Mam nadzieje ze moj nie bedzie sie burzyl ze znow zaciagam go do naszych "spontanicznych" przytulanek.
Teraz zabieram sie do czytania,jedzenie sie grzeje (mam nadzieje ze nie spale przez komputer bo juz pare razy cos rozgotowalam...).

eijf... jesli mogę spytac ile podejść nalezałoby zrobić w czasie owu aby miało to w ogóle sens?:-) i szansę na powodzenie...
 
mazrzi-ale jakich podejsc?masz na mysli przytulanek?czy robienia testow?sorry ale ja nie kumam:zawstydzona/y:.mialas wysoki progesteron.moze to juz fasola.u mnie zanim mialam wyniki bety kobieta popatrzyla za progesteron wlasnie i stwierdzila ze troche za malo jak na ciaze.

noukie-ale ci fajnie z ta beta.gdybym byla w pl to co mc bym robila i z glowy.a nie jakies tam ludzenie.jestes 12 dpo a nawet gdyby to bylo 10 to spokojnie wyjdzie!O matko jutro bedziesz wiedziala bo beta jest 100%towa!

a ja sobie patrze na moj test owu.Boze jaka mocna ta krecha!gdyby mi tak inny test wyszedl...:)a w ogole podbrzusze mnie boli i na przytulankie nie mam juz ochoty ale moze sie zmobilizujemy.mysle ze owu bedzie w nasza rocznice.ale sobie wykrakalam.szkoda ze nie mam w ten dzien innego pozytywnego testu.chyba lepszego prezentu nie moglabym zalatwic
 
Ostatnia edycja:
hej, mam wyrzyty sumienia ze wczoraj krakalam o tym sadku tempki... przykro mi
dziewczyno weź się ogarnij!!!:-) jakie wyrzuty sumienia? myślisz,że jak byś nic nie mówiła to nie dostała bym @? no ja Cię proszę ! jak w tyłek zaraz dam! tak miało być i koniec kropka!:-)

witam
u mnie @ dzisiaj przylazła wiec zaczynam 4 cykl a już 5 miesiąc starań na maksa..

marilla widze że u Ciebie tez pierwszy dzien cyklu trudno wlaczymy dalej ....idziemy łeb w łeb :tak:
mam do Ciebie jeszcze pytanie bo pamiętam Twoj m robił badania nasienia, gdzie je robiliscie w normalnym laboratorium czy w klinice? i co trzeba tam dokładnie zbadać? :confused2:
badanie robiliśmy prywatnie w klinice, mieliśmy do wyboru badanie podstawowe czy rozszerzone, podstawowe w zupełności wystarczy,a w wynikach było tak:
wyglad nasienia, lepkość, czas upłynnienia, pH, ilość plemników żywych , ogólna ilość , ruchliwość i to chyba wszystko. a co chcecie zrobić? my płaciliśmy 100zł i za jakieś 3 dni były wyniki, a i przed badaniem musi być abstynencja 3-5 dni ;-)
 
eijf
no to akurat w rocznice poczniecie potomka i będzie super prezent:-)

a mnie tak brzuch boli i jest mi nie dobrze, gdybym nie miała @ to już bym sobie wkręcała ,że to fasolka;-)
 
reklama
noukie-ale ci fajnie z ta beta.gdybym byla w pl to co mc bym robila i z glowy.a nie jakies tam ludzenie.jestes 12 dpo a nawet gdyby to bylo 10 to spokojnie wyjdzie!O matko jutro bedziesz wiedziala bo beta jest 100%towa!

a ja sobie patrze na moj test owu.Boze jaka mocna ta krecha!gdyby mi tak inny test wyszedl...:)a w ogole podbrzusze mnie boli i na przytulankie nie mam juz ochoty ale moze sie zmobilizujemy.mysle ze owu bedzie w nasza rocznice.ale sobie wykrakalam.szkoda ze nie mam w ten dzien innego pozytywnego testu.chyba lepszego prezentu nie moglabym zalatwic

Eijf ja tez bym w Polsce ja chetnie robila nawet co miesiac:rofl2: tu z Beta jest podobny problem co i u Was:sorry: Sama bym na to nie wpadla to moj M pod wlos wzial lekarza tym ze jak moze jestem zafasolkowana a ten mi cos zlego przepisze:-D:-D:-D Najsmieszniejsze bedzie jutro bo to M bedzie dzwonil do labo i to on pierwszy bedzie wiedzial czy sie udalo czy nie:-D:-D:-D

Ale Wam sie rocznica szykuje:tak: zeby sie udalo lepszego prezentu chyba nie trzeba trzymam mocno kciuki:-)

Agniesiar tam na tej stronce Niezbednik Staraczki masz jak zrobic sobie adres i musisz go wkleic do podpisu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry