reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

martilla to razem bedziemy się starac bo ja tez pazdziernikowo teraz zaczne ale napierw @ musi sie pojawić. Bedzie dobrze zobaczysz!:tak:;-)

Mnie to już drugi dzień napitala:-:)-:)-(

A jeszcze do tego zaczynam się pocić, tak jak tuż przed!:-:)-:)-(

Więc już sie nie łudzę- trudno jeżeli ma przyjść to oby jak naszybciej, będę mogła zacząć 10 cykl staranek!


Kochane, póki @ nie przyszła... nic jeszcze straconego... trzymam kciuki... ;-)

A ja sie ucieszylam jak nie wiem:-) nie bede robila testow w tym miesiacu bo mi bete zrobia:tak: wyobrazcie sobie moj M dzwonil do lekarza zapisac nas na wieczor i mowi lekarzowi ze ja tez chora jestem ale nie wiemy co mam brac bo nie wiadomo czy jestem czy nie jestem:sorry: a on na to nie ma problemu zrobimy bete i jutro wyniki i wtedy bedzie wiadomo co i jak i co dawac:-) Tylko sie zastanawim dziewczyny od kiedy moze wyjsc ta beta:sorry: jestem w 25 dc wedlug FF 12 dpo a wedlug mnie 10 dpo, wyjdzie juz?????

Wow...:cool2: to się nazywa pomoc i organizacja!!!! SUPEROWO!!! Ale i tak bym później ten teścik zrobiła... no tylko po to by zobaczyć te 2 kreseczki... hihihi
:shocked2:

No i wrocilam z tych malych zakupow. Kupilam tylko brokul, bedzie wiec cycek kurczęcy;-) w sosie z brokulami;-). Kurde ja mam dzis jakis nostalgiczny humor, znow mi sie ryczec zachcialo jak wracalam z tego sklepu, zaczelam myslec co ja robie w tej malej miescinie w ktorej prawie nikogo nie znam poza moim T jego rodzina i moze jednym moim znajomym, jakas masakra wiec jak weszlam do domu rozryczalam sie na calego, a teraz znow boli mnie w boku:-(

Głowa do góry, nie smucić mi się tu!!!!:-DNie sprzyja to Dzidziulowi potencjalnemu!!!!

No chyba pora mi juz podsmazyc tego kuroka:tak:

Masz wolne miejsce w restauracji???:confused2:

a u mnie jedna niewielka zmiana... mam wrażenie, ze mi jakoś mokro jest... kurde bele... a tak to nic :crazy: mam nadzieję, ze to nie nadchodząca @
 
reklama
brokul podgotowuje najpierw osobno, a kurczaczka kroje daje dwie lyzeczki oleju lub oliwy dodaje 3 zabki czosnku prezcisniete przez praske, papryke, sol ziolowa, bazylie pieprz sczypte suszonych pomidorow z tymiankiem mieszam i wstawiam na jakis czas do lodowki by sie przegryzlo, potem podsmazam na patelni dodaje brokol i robie sosik na smietanie i wlewam do tego

A ten sosik na śmietanie to jak robisz..? ale mniam mniam.....rozumiem,że wszystkie przyprawy w "proszk" poza czosnkiem:-D?tak?

tak z ryzem:-D, czasami robie wariacje i dodaje do tego sos 4 sery knorra, tez jest dobre, ale wtedy daje makaron penne

sos 4 sery knorra? to jest taki z paczki,tak?

Kochane, póki @ nie przyszła... nic jeszcze straconego... trzymam kciuki... ;-)

Wow...:cool2: to się nazywa pomoc i organizacja!!!! SUPEROWO!!! Ale i tak bym później ten teścik zrobiła... no tylko po to by zobaczyć te 2 kreseczki... hihihi
:shocked2:

Głowa do góry, nie smucić mi się tu!!!!:-DNie sprzyja to Dzidziulowi potencjalnemu!!!!

Masz wolne miejsce w restauracji???:confused2:

a u mnie jedna niewielka zmiana... mam wrażenie, ze mi jakoś mokro jest... kurde bele... a tak to nic :crazy: mam nadzieję, ze to nie nadchodząca @
trzymam kciuki,żeby to nie ona.....:tak:
 
:-D:-D:-D:-D:-D:-):-) dobre dobre!!!!chyba az tak źle to nie jest,co?

ja to mam problem z pieczeniem ciast...:tak:

ja to w ogóle trochę jestem taka lewa albo co... w tej kwesti... choć nie ukrywam, ze odkąd jstem mężatką idzie mi coraz lepiej...;-)moja pięta Achillesowa: przesolone ziemniaki... ZAWSZE!!!:crazy:
 
Wow...:cool2: to się nazywa pomoc i organizacja!!!! SUPEROWO!!! Ale i tak bym później ten teścik zrobiła... no tylko po to by zobaczyć te 2 kreseczki... hihihi
:shocked2:

Marzi jak wyjdzie beta to pewnie ze jeszcze tesciora zrobie:tak: zreszta taka poczatkowa bete i tak trzeba powtorzyc jak cos:sorry:
ja to w ogóle trochę jestem taka lewa albo co... w tej kwesti... choć nie ukrywam, ze odkąd jstem mężatką idzie mi coraz lepiej...;-)moja pięta Achillesowa: przesolone ziemniaki... ZAWSZE!!!:crazy:

Ja mam sposob na te przesolone ziemniaki:-) nie solic:tak: ja nie sole ani ryzu ani makaronu ani ziemniakow;-)

A u mnie dzis gulasz na wolowince ziemniaki i przecier jabluszkowy:-)
 
Marzi jak wyjdzie beta to pewnie ze jeszcze tesciora zrobie:tak: zreszta taka poczatkowa bete i tak trzeba powtorzyc jak cos:sorry:


Ja mam sposob na te przesolone ziemniaki:-) nie solic:tak: ja nie sole ani ryzu ani makaronu ani ziemniakow;-)

A u mnie dzis gulasz na wolowince ziemniaki i przecier jabluszkowy:-)

A ja jade do mamusi na obiadek...mniam.....
 
Marzi jak wyjdzie beta to pewnie ze jeszcze tesciora zrobie:tak: zreszta taka poczatkowa bete i tak trzeba powtorzyc jak cos:sorry:


Ja mam sposob na te przesolone ziemniaki:-) nie solic:tak: ja nie sole ani ryzu ani makaronu ani ziemniakow;-)

A u mnie dzis gulasz na wolowince ziemniaki i przecier jabluszkowy:-)

mniam...
 
reklama
Do góry