reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
mam zamiar załozyc na naszej klasie moze dzisiaj to zrobie wiec jak coś to napisze wam linka do konta na nk pozdrawiam papa

Moze bys lekcje poszla odrabiac:sorry: bo jutro lufe zarobisz przez te siedzenie na necie caly czas:sorry: wieczorkiem zalozy sobie konto na Nk zdjec nakradnie i dalej bedzie udawac:sorry: jakby byla prawdziwa to nic by nam tu nie udowadniala tylko honorem sie uniosla:sorry:

Ale porazka:sorry:

Marti niech ta @ nie przychodzi juz sobie;-) mamy teraz wysyp fasolek to nie moze byc inaczej:-)
 
Ponowie jedynie swoją prośbę o instrukcję na linka do swojego ff. Nie wiem jak mam go wygenerowac i jak tu wkleic - jestem sierota jesli chodzi o tego typu sprawy a nie ukrywam że chciałabym podzielić się z Wami swoimi wykresikiem - bo ja nigdy nie mierzyłam temp., więc pewnie Wy z moich 'pomiarow' więcej wyczytacie niz ja :-) HELP! ;-)

Toska w niezbedniku staraczki, na gorze w dziale ''staramy sie'' na dokladnie 2 sronie masz wszystko o FF;-)
 
Czołem kobietki!
Jeny, jak tu wrze na forum?! Wytropilyscie jakiesgos intruza? Jesli tak jest rzeczywiscie to nie ma prostrzego sposobu jak ignorowanie takiej osoby - dziewczyny przestancie sie szarapac tylko olejcie to :)
No ale nei od tego mialam zaczac tylko od GORRRRRĄCYCH GRRRRATULACJI dla zafasolkowanych:tak::tak::tak:
Bardoz sie ciesze ze statystyki 'niepłodności' spadaja właściwie z dnia na dzień :-)

Ponowie jedynie swoją prośbę o instrukcję na linka do swojego ff. Nie wiem jak mam go wygenerowac i jak tu wkleic - jestem sierota jesli chodzi o tego typu sprawy a nie ukrywam że chciałabym podzielić się z Wami swoimi wykresikiem - bo ja nigdy nie mierzyłam temp., więc pewnie Wy z moich 'pomiarow' więcej wyczytacie niz ja :-) HELP! ;-)
nie pamiętam jak to się robi ale wszystko pisze w niezbędniku staraczki
 
reklama
dziewczyny dopiszcie mnie do listy staraczek okej?:happy: lada dzień zacznie się nowy cykl u mnie.

biedroneczko ty mniej wiecej tak jak ja 4go :) tylko że ja oczekuję @ :confused2: mówisz że pobolewa cię podbrzusze, to nic dziwnego raczej. każda kobieta inaczej odczuwa zbliżającą się @ lub zafasolkowanie! :)) życzę ci II kresek!

martilla ja też 3mam kciuki za ciebie!:tak:
Tobie tez zycze II kreseczek, ja postaram sie nie nakrecac choc trudno bedzie:eek:

Moze bys lekcje poszla odrabiac:sorry: bo jutro lufe zarobisz przez te siedzenie na necie caly czas:sorry: wieczorkiem zalozy sobie konto na Nk zdjec nakradnie i dalej bedzie udawac:sorry: jakby byla prawdziwa to nic by nam tu nie udowadniala tylko honorem sie uniosla:sorry:

Ale porazka:sorry:

Marti niech ta @ nie przychodzi juz sobie;-) mamy teraz wysyp fasolek to nie moze byc inaczej:-)
Popieram w calości !!!!!!!:tak:
 
Do góry