reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Kurde a mnie brzuch pobolewa jak na @:-:)-(, tylko chyba jeszce za wczesnie, ahh:eek:
zagnieżdżanie???:-)
\
ja w białej spódnicy polazłam do tego lekarza, czekałam jak głupia 1,5 h bo coś im system komputerowy padł i było takie zamieszanie a ja siedziałam jak na szpilkach i myślę kurna wstane z plamą na tyłku ale będzie obciach:-D

hehe podświadomość chyba daje ci sygnały "załóz białą spódnice i tak ta wredna @ nie przylezie" :-D
 
reklama
po tej wizycie u gin wiem ,że nic nie wiem! nie zrobiła mi badania tylko ze mną pogadała, dałam jej wyniki badań , powiedziała że jest w porządku , jak nie dostane @ w ciągu 5 dni mam ponownie testować , jak nie dostanę wcale to mam do niej przyjść i dobrze by było żebym zrobiła monitoring cyklu żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka i powtórzyć badania na hormony tarczycy...
no i tyle się dowiedziałam :-D a @ dalej nie ma , a już myślałam że dostanę bo tak mnie brzuch bolał

bedzie ok!
kurcze dziewczyny chyba to forum w takich sytuacjach powinno byc forum zamknietym
 
dziewczyny dopiszcie mnie do listy staraczek okej?:happy: lada dzień zacznie się nowy cykl u mnie.

biedroneczko ty mniej wiecej tak jak ja 4go :) tylko że ja oczekuję @ :confused2: mówisz że pobolewa cię podbrzusze, to nic dziwnego raczej. każda kobieta inaczej odczuwa zbliżającą się @ lub zafasolkowanie! :)) życzę ci II kresek!

martilla ja też 3mam kciuki za ciebie!:tak:
 

Załączniki

  • 4099e20a08.jpg
    4099e20a08.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 25
a ty chodzisz do le
lekarza prywatnie czy na kasę chorych??
co to za lekarz co nawet cię nie zbadał ani USG nie zrobił??
na kase, USG tam to trzeba ze skierowaniem i zupełnie w innym gabinecie, ale czemu nie zbadała mnie "ręcznie" ?

zagnieżdżanie???:-)


hehe podświadomość chyba daje ci sygnały "załóz białą spódnice i tak ta wredna @ nie przylezie" :-D
no i niech nie przyłazi!!:-D
 
wyszły dwie kreseczki jupiii
moje konto na fotce to xXxKcPawelkuxXx - Marta - Opole na Fotka.pl jak chcecie to piszcie do mnie

nie zamierzam Ci gratuowac,jezeli naprawde jestes w ciazy(moze znowu skopiowalas zdjecie)to wspolczuje temu dziecku matki KLAMCZUCHY-ja bym sie wstydzila!
na kazdy profilu kocham pawelka?zastanow sie bo moim zdaniem to Ty jestes choa psychcznie,podaj link na NK jak sie nie wstydzisz!
 
nie pisz juz wiecej,ja jestem juz w ciazy ale sa dziewczyny ktore naprawde sie staraja i prosze nie wpier......sie do ich postow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry