reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
laski ale się gorąco zrobiło :-D myślałam że nie przebrne przez te posty :-)
KOMUNIKAT DO MALWINKI I JEJ 3 INNYCH WCIELEŃ:
spadaj smarkulo !:p myślisz ,ze jesteśmy tak głupie jak Ty? od wczoraj każda wiedziała co kombinujesz! lecz się na głowę!

ps. dziewczyny zaraz wam napisze jak po wizycie u gina
 
wow, dopiero teraz to doczytałam Scorpioniczkaa... szacun!!!!:-)

Szacun szacun...czapki z głów!!:eek::rofl2::tak::-D:-D

dodaj Marzi jeszcze mnie testuje 10 pazdz!!
A po za tym gratuluję wszystkim nowym mamom-ale owocny ten wrzesien-oby tak dalej!!!


Skorpioniczka jestes wielka:)

Odnosnie malwiny czy jak jej tam-nie mozna takich osob jakos odgórnie zablokowac??bo bedzie wchodzic na nowe niki i sie nabijac
u mnie 20dc i zero objawow jakielkolwiek owolacji,jak tak dalej bedzie to powtorzy sie poprzedni cykl:-(

dziewczyny wy mnie nie załamujcie , chcecie mieć fasolki czy nie??? :wściekła/y:zamiast tu siedzieć, to do roboty. ja wam subtelną :rofl2:wskazówkę dałam. A wy teraz to musicie przełozyc na czyny i gotowe ;-)Oj kobity kobity aby dziecko mieć trza sie troche popocic. A praca to przyjemna, wiec o zadnym wyczynie ilościowym nie może byc mowy :-)


Witajcie kochane staraczki.
Od dawna sie tu nie udzielalam, bo bylam za bardzo nakrecona, ale dwa razy dziennie Was podczytywalam.
A teraz sie odzywam, zeby Wam kochane powiedziec, ze na kazda przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci. Ja ujrzalam swoje wymarzone dwie kreseczki wczoraj wieczoram :-) :-) :-D :-D
Mocno Was sciskam, trzymam kciuki i przesylam FLUIDKI.
gratulacje :-D

Witamy po raz czwarty:no::no::no: normalnie jak wirus:sorry:

bo może teraz jakas grypa szaleje :crazy:

Ogromniaste gratulacje:-)

dziekuje :-)
 
po tej wizycie u gin wiem ,że nic nie wiem! nie zrobiła mi badania tylko ze mną pogadała, dałam jej wyniki badań , powiedziała że jest w porządku , jak nie dostane @ w ciągu 5 dni mam ponownie testować , jak nie dostanę wcale to mam do niej przyjść i dobrze by było żebym zrobiła monitoring cyklu żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka i powtórzyć badania na hormony tarczycy...
no i tyle się dowiedziałam :-D a @ dalej nie ma , a już myślałam że dostanę bo tak mnie brzuch bolał
 
po tej wizycie u gin wiem ,że nic nie wiem! nie zrobiła mi badania tylko ze mną pogadała, dałam jej wyniki badań , powiedziała że jest w porządku , jak nie dostane @ w ciągu 5 dni mam ponownie testować , jak nie dostanę wcale to mam do niej przyjść i dobrze by było żebym zrobiła monitoring cyklu żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka i powtórzyć badania na hormony tarczycy...
no i tyle się dowiedziałam :-D a @ dalej nie ma , a już myślałam że dostanę bo tak mnie brzuch bolał
jak cie brzuch boli i nie masz @ to dobry znak. Ja też myslałam, że @ bedzie, nawet w sobote na zakupy poszlam zatamponowana, tak na wszelki wypadek.

Trzymam kciukasy, aby @ nie przylazła.
 
jak cie brzuch boli i nie masz @ to dobry znak. Ja też myslałam, że @ bedzie, nawet w sobote na zakupy poszlam zatamponowana, tak na wszelki wypadek.

Trzymam kciukasy, aby @ nie przylazła.
\
ja w białej spódnicy polazłam do tego lekarza, czekałam jak głupia 1,5 h bo coś im system komputerowy padł i było takie zamieszanie a ja siedziałam jak na szpilkach i myślę kurna wstane z plamą na tyłku ale będzie obciach:-D
 
reklama
po tej wizycie u gin wiem ,że nic nie wiem! nie zrobiła mi badania tylko ze mną pogadała, dałam jej wyniki badań , powiedziała że jest w porządku , jak nie dostane @ w ciągu 5 dni mam ponownie testować , jak nie dostanę wcale to mam do niej przyjść i dobrze by było żebym zrobiła monitoring cyklu żeby zobaczyć czy pęcherzyk pęka i powtórzyć badania na hormony tarczycy...
no i tyle się dowiedziałam :-D a @ dalej nie ma , a już myślałam że dostanę bo tak mnie brzuch bolał
a ty chodzisz do le
lekarza prywatnie czy na kasę chorych??
co to za lekarz co nawet cię nie zbadał ani USG nie zrobił??
 
Do góry