reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

reklama
Mozna mozna zaraz zaltwie ta sprawe:tak:
dzieki,chociaz sie starałąś:-)
TESTUJĄCE:

Lovely - 28 września
Martilla-28 września
agast22 - 28 września
mellisa - 30 września
agniesiar - 3 października
biedroneczka1980 - 4 lub 5 października
Noukie- 5 pażdziernika
Marzi55- 5 października
jagódka1231- 9 października
rudka - 10 października
kusska - 12 października
Hope33 - październik ???

ZAFASOLKOWANE:

Agapas :)
dorkaa
pati1159
mazia
krewetka
waniliowa
sandrahaha
scorpioniczkaa :)
agast22

OBECNE STARACZKI:

Martilla
agniesiar
mmm
Noukie
Marzi55
eijf
emilchen
qwas
mamutka32
kusska
jagódka1231
nanusia82
iwcia81
toska32
ewelina28
bakteria
malwinakcp
Marcelkowa mama
chup
mmkarolina
gwiazdeczka18
OoOAniołekOoO

:-D:szok::happy:

To co usuwać kogokolwiek Kochane???:-)
dziekuje wreszcie za wstawienie,moze to dobry znak i dlugo na tej liscie nie zabawie:-D ja tam sie nie wypowiadam odnosnie usuwania, bo kim ja tu w koncu jestem:)
Witajcie kochane staraczki.
Od dawna sie tu nie udzielalam, bo bylam za bardzo nakrecona, ale dwa razy dziennie Was podczytywalam.
A teraz sie odzywam, zeby Wam kochane powiedziec, ze na kazda przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci. Ja ujrzalam swoje wymarzone dwie kreseczki wczoraj wieczoram :-) :-) :-D :-D
Mocno Was sciskam, trzymam kciuki i przesylam FLUIDKI.
Serdecznie gratuluje!!!!!
Witam mam na imie Marta i mam pytanie czy moge do was na forum czasami zaglada??? również sie staram od 3 lat o dziecko ale jak narazie nic może sie tm razem uda już mi sie spóźnia @ 3 dni i nie wiem czy juz moge zrobi test zeby wyszły dwie kreseczki??
Oby!!! juz sie dlugo wyczekałaś, daj znac jak tylko zatestujesz!!!
Lovely, Martilla nie doczytalam rano-jak Wasze testowanka????
 
o ID wiedziałam, ale innych sposobów nie znam, mam nadzieję że Admin coś z tym zrobi bo zaczyna to mnie denerwowac!!
 
reklama
Do góry