reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

Ja to powoli sie będę zbierać... ale jutro to będę z Wami cały dzień... no i czekam na jakieś super extra wieści!!!

Buziaki, moje Kochane.:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie kochane staraczki.
Od dawna sie tu nie udzielalam, bo bylam za bardzo nakrecona, ale dwa razy dziennie Was podczytywalam.
A teraz sie odzywam, zeby Wam kochane powiedziec, ze na kazda przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci. Ja ujrzalam swoje wymarzone dwie kreseczki wczoraj wieczoram :-) :-) :-D :-D
Mocno Was sciskam, trzymam kciuki i przesylam FLUIDKI.
 
Witajcie kochane staraczki.
Od dawna sie tu nie udzielalam, bo bylam za bardzo nakrecona, ale dwa razy dziennie Was podczytywalam.
A teraz sie odzywam, zeby Wam kochane powiedziec, ze na kazda przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci. Ja ujrzalam swoje wymarzone dwie kreseczki wczoraj wieczoram :-) :-) :-D :-D
Mocno Was sciskam, trzymam kciuki i przesylam FLUIDKI.
gratuluję i łapię fluidki:-D:-D:-D:-D
 
Witajcie kochane staraczki.
Od dawna sie tu nie udzielalam, bo bylam za bardzo nakrecona, ale dwa razy dziennie Was podczytywalam.
A teraz sie odzywam, zeby Wam kochane powiedziec, ze na kazda przyjdzie czas, trzeba tylko cierpliwosci. Ja ujrzalam swoje wymarzone dwie kreseczki wczoraj wieczoram :-) :-) :-D :-D
Mocno Was sciskam, trzymam kciuki i przesylam FLUIDKI.
gratuluje
 
Witam mam na imie Marta i mam pytanie czy moge do was na forum czasami zaglada??? również sie staram od 3 lat o dziecko ale jak narazie nic może sie tm razem uda już mi sie spóźnia @ 3 dni i nie wiem czy juz moge zrobi test zeby wyszły dwie kreseczki??
 
Witam mam na imie Marta i mam pytanie czy moge do was na forum czasami zaglada??? również sie staram od 3 lat o dziecko ale jak narazie nic może sie tm razem uda już mi sie spóźnia @ 3 dni i nie wiem czy juz moge zrobi test zeby wyszły dwie kreseczki??

Witamy po raz czwarty:no::no::no: normalnie jak wirus:sorry:
 
reklama
moj brat jest informatykiem i powiedzial ze mozna to sprawdzic,sprawdza sie ID.Takze jak ta osoba pojawi sie pod nowym nickiem to juz bedzie wiadomo.W razie koniecznosci znam sposoby zeby to sprawdzic w inny sposob.
 
Do góry