reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

no masz rację mogli powiedzieć od razu, przecież byś nie zerwała się w środku nocy i nie pędziła do szpitala zobaczyć dziecko .

no zaciążają wszystkie na potęgę.. tylko nie my...
ona w domu rodzila:) fajnie jej.chyba tez bym tak chciala ale to zalezy od sytuacji.Jesli komplikacji nie ma.i pomyslec ze dziewczyna nie stronila od papierosa,wina czy piwa i w ogole twierdzila ze bezplodna jest...
 
reklama
ona w domu rodzila:) fajnie jej.chyba tez bym tak chciala ale to zalezy od sytuacji.Jesli komplikacji nie ma.i pomyslec ze dziewczyna nie stronila od papierosa,wina czy piwa i w ogole twierdzila ze bezplodna jest...
no to spoko nie ma co...
ja bym chyba nie chciała w domu, za bardzo bym się bała ze jak coś pojdzie nie tak to nie zdążymy dojechac do szpitala
 
A jeszcze jesli chodzi o niechciane ciaze, bo byla na ten temat rozmowa wczoraj. Mam dalekich znajomych, ktorzy maja corke 4 letnia, sa baaardzo biedni, wlasciwie na wszystko im brakuje, nawet na jedzenie. I co? Spodziewaja sie blizniakow!!! Wpadka podobno dzien po @. Laska jeszcze do tego pali papierosy :wściekła/y:
Zastanawiam dlaczego Bog pcha dzieci tam gdzie nie sa chciane i nie bedzie im tam dobrze, a nam nie daje...
 
A jeszcze jesli chodzi o niechciane ciaze, bo byla na ten temat rozmowa wczoraj. Mam dalekich znajomych, ktorzy maja corke 4 letnia, sa baaardzo biedni, wlasciwie na wszystko im brakuje, nawet na jedzenie. I co? Spodziewaja sie blizniakow!!! Wpadka podobno dzien po @. Laska jeszcze do tego pali papierosy :wściekła/y:
Zastanawiam dlaczego Bog pcha dzieci tam gdzie nie sa chciane i nie bedzie im tam dobrze, a nam nie daje...
to rzeczywiscie...brak slow i naprawde ciezko jest mi sie cieszyc kiedy docieraja takie wiadomosci.moze to bardzo egoistyczne ale tez nie pojmuje dlaczego dzieje sie tak a nie inaczej.dlaczego ci ktorzy tego nie oczekuja sa obdarowywani a tacy jak my musza stresowac sie kazdego miesiaca i przezywac te rozczarowania.
 
no to spoko nie ma co...
ja bym chyba nie chciała w domu, za bardzo bym się bała ze jak coś pojdzie nie tak to nie zdążymy dojechac do szpitala
tu bardzo czesto rodzi sie w domu.Sa tego plusy i minusy.sama nie wiem na co bym sie zdecydowala.Z jednej strony to twoj dom i znane otoczenie a z drugiej tak jak mowisz przy komplikacjach nie ma tego czego potrzeba.W kazdym razie ona chyba planowala szpital ale nie zdazyla czy cos takiego.dowiem sie dzis.W kazdym razie trzeba miec przygotowane specjalne lozko by polozna nie musiala sie schylac.
 
witam moje kochane forumowiczki,chyba nigdy od Was nie odejde:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(tak mi zle bez Was...bede w 40 tyg i jeszcze na staraczkach powiedza ze o 4 sie staram bedac w ciazy z 3 hihihi,ale tak powaznie myslalam ze dzis blogie spanie bo do szkoly z Alankiem nie musze wstaca tu obudzily mnie.......wymioty..... i koniec spania.Dzidzia mnie meczy juz od rana...Termnin mam na 6 czerwca wiec mam nadzieje ze do tego czasu to juz wszystkie bedziemy na forum "mamuski",przesylam fluidki,milego weekendu----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
witam moje kochane forumowiczki,chyba nigdy od Was nie odejde:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(tak mi zle bez Was...bede w 40 tyg i jeszcze na staraczkach powiedza ze o 4 sie staram bedac w ciazy z 3 hihihi,ale tak powaznie myslalam ze dzis blogie spanie bo do szkoly z Alankiem nie musze wstaca tu obudzily mnie.......wymioty..... i koniec spania.Dzidzia mnie meczy juz od rana...Termnin mam na 6 czerwca wiec mam nadzieje ze do tego czasu to juz wszystkie bedziemy na forum "mamuski",przesylam fluidki,milego weekendu----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
o jak ci fajnie ze czerwcowe dziecko bedziesz miala.dopiero co lato zaczynac sie bedzie:)a mnie jest przykro.dookola dzieci sie rodza,naprawde co tydzien slysze o ciazach ludzi ktorych bym o to nie podejrzewala...czasem zycie jest ciezkie.
a powiedz ile te wasze staranka wlasciwie trwaly teraz
 
reklama
Do góry