reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staranka by zostać mamą od 2010

cześć dziewczyny!

no co Ty Martilla, nie chodzę spać z kurami :-)
no widzę właśnie :-D

Dziewczyny POMOCY!

Przeziębienie rozkłada mnie coraz bardziej, jest jeszcze za wcześnie żyby potwierdzić lub wykluczyć fasolinkę.

Powiedzcie co mogę wziąć po za
mlekiem z miodem i czosnkiem!!!!!!

kochana może masz już dość czosnku , ale to naturalny antybiotyk , nie rezygnuj z niego ! niestety nie znam żadnych innych domowych sposobów...
 
reklama
emma-nie mam pojecia czy leki wplywaja na temperature.Mam wrazenie ze nie jest mi juz tak zimno jak zawsze.poza tym wydaje mi sie ze mam wiecej energii bo nawet poznym wieczorem nie jestem zmeczona.Z tymi wlosami to panikowalam po prostu:zawstydzona/y:.no ale zobaczymy co to ze mna robi.

pati-testy pamietam.sama jestem niecierpliwa by poznac plec(tu w nl ludzie czesto nie chca wiedziec),ale chyba poczekalabym do momentu w ktorym moge dowiedziec sie na usg.To troche kasy a niczego juz nie zmienisz(bo nie sadze ze zrobilabys aborcje gdyby byl to chlopiec).Pieniedze przydalyby mi sie natysiace innych potrzebnych rzeczy (kurcze my na dodatek dom planujemy kupic w innej miejscowosci no i dziecko do tego itd.).Nie wiem czy robilabym badania prenatalne bo sie jescze nad tym nie zastanawialam.tam chyba tez od razu mowia o plci.

u mnie test owu wczoraj zdecydowanie negatywny.No ale to jeszcze wczesnie.Budzika nie nastawiam na mierzenie temperatury.tzn zmierzylam bo akurat sie obudzilam ale godz wczesniej niemal to sobie jakos tak zaznacze.
dziecko w rodzinie chyba jeszcze sie nie urodzilo.kurcze mialo przyjsc w pt:)
 
hej dziewczyny

mam pytanko do was na ile dni przed @ czujecie napięcie w piersiach i ból podbrzusza? tydzień przed juz wam sie tak zaczyna?
Bo kurde mi sie coś rozregulowało we wrzesniu. nawet chyba owulacji nie miałam bo nie odczuwałam nic a zawsze czułam że własnie mam! nawet sluzu płodnego nie miałam teraz co zawsze był i to dużo.
i nie wiem o co kaman:-:)confused2:
 
kinga
ja tak na tydzien przed chodzę już wściekła jak osa, brzuch pobolewa i dół pleców a teraz nic kompletnie nic także albo to fasol albo i mnie się coś rozregulowało...a cycki to już nie pamiętam kiedy mnie ostatnio bolały...
 
Kinga- dokladnie na tydzien przed @ bola mnie cycki tak ze jak ide to kazdy krok w nich odczuwam, nie mowiac juz o bieganiu czy schodzeniu po schodach :wściekła/y: Zla jestem okolo 2-3 dni przed@. Wiecej objawow nie mam.
 
hej dziewczyny

mam pytanko do was na ile dni przed @ czujecie napięcie w piersiach i ból podbrzusza? tydzień przed juz wam sie tak zaczyna?
Bo kurde mi sie coś rozregulowało we wrzesniu. nawet chyba owulacji nie miałam bo nie odczuwałam nic a zawsze czułam że własnie mam! nawet sluzu płodnego nie miałam teraz co zawsze był i to dużo.
i nie wiem o co kaman:-:)confused2:
Wiesz co Kinga, to chyba u każdego inaczej jest... ja tak dopiero na 2 dni przed zaczynam odczuwać cokolwiek, ale o ile się na tych objawach nie skupiam i ich nie analizuję, to właściwie nie czuję nic do momentu rozpoczęcia krwawienia...
Może rób sobie testy owu w następnym miesiącu, żeby się upewnić, czy owu Ci z jakichś powodów nie zanikła :tak: Nawet jeśli w tym miesiącu owu nie było, to ponoć się to zdarza raz na jakiś czas i nie jest niczym nieprawidłowym ;-)
 

Czesc dziewczyny:tak:

U mnie znowu sie cos pokrecilo, dzis 21 dc wedlug ff (8dpo) brzuch boli mnie juz od owu jajniki kluja jak cholera, tempka dzis 37:eek: buzia cala w wypryskach:eek: ja juz nie wiem co mi jest, moze hormony daja mi popalic:-( chyba trzeba bedzie wybrac sie znowu do jakiegos lekarza, a fasolka to raczej napewno nie no bo owu przegapilam:sorry: Boje sie ze mi sie wszystko znowu rozregulowalo:-(
 
dziecko jak sie okazalo urodzilo sie juz wczoraj.dziwne ze od razu nie dali znac najblizszej rodzinie...No ale nic,po poludniu jade zobaczyc.
 
reklama
dziecko jak sie okazalo urodzilo sie juz wczoraj.dziwne ze od razu nie dali znac najblizszej rodzinie...No ale nic,po poludniu jade zobaczyc.

Czesto tak wlasnie sie robi:sorry: ja napewno przy drugim maluszko jak Bog kiedys mi da:sorry: tez podzwonimy dopiero na drugi dzien nie ma co ukrywac dla mnie to bylo okropne jak jedni wchodzili a drudzy wychodzili a ja marzylam wtedy tylko o tym by spac:sorry:
 
Do góry