reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

Rozumiem. Chyba też zrobię podobnie w poniedziałek.
Martwi mnie tylko to wiercenie w brzuchu. Lekarz dopiero na czwartek bo lecze się w klinice w innym mieście.
 
reklama
Już raz miałam stracona ciążę ale bardzo słaba kreska była też 3 dni po spodziewanej ale ta dzisiaj to nie zostawia cienia wątpliwości:) tylko boję się że póki do lekarza trafię to może za późno będzie po ewentualny dhupaston czy luteine. Oni dają w ciemno czy najpierw sprawdzają jaki jest poziom i czy wymaga pacjentka podania?
Jak to było u Ciebie Fado ?

Dziękuję za gratulacje ale tym razem dopiero jak lekarz potwierdzi to będę pewna. ;)
Gratulacje. Mam wrazenie ze jak ciaza jest zdrowa to sie utrzyma i z luteina i bez, a jak cos jest nie tak to luteina ani nic jej nie pomoze. Jak mialam bardzo blada kreske to mimo luteiny nie utrzymala sie, ale dwie mocne kreski dobrze rokuja :)
 
Super, dzięki za uspokojenie :)
 

Załączniki

  • 20190816_150626.jpg
    20190816_150626.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 101
Hej dziewczyny. Gratuluję wszystkim którym się udało u mnie dziś 23 dc a cykle mam 28-29 dni. Z narzeczonym staramy się już kilka cykli. W tym spróbowalismy z żelem Concencive plus bo już byliśmy zdesperowany. Od kilku dni czuje mega klicoa w. Jajnikach głównie w lewym boli podbrzusze . Ciągnie. Jest mi słabo co jakiś czas oblewaja mnie poty. W pracy ledwo wytrzymuje. Mega senność mnie ogarnia ostatnio. I od 3 dni pojawia mi się trochę krwi w nosie. Jejku jak ja bym już chciała ujrzeć tak jak wy 2 kreski..
 
Hej dziewczyny. Gratuluję wszystkim którym się udało u mnie dziś 23 dc a cykle mam 28-29 dni. Z narzeczonym staramy się już kilka cykli. W tym spróbowalismy z żelem Concencive plus bo już byliśmy zdesperowany. Od kilku dni czuje mega klicoa w. Jajnikach głównie w lewym boli podbrzusze . Ciągnie. Jest mi słabo co jakiś czas oblewaja mnie poty. W pracy ledwo wytrzymuje. Mega senność mnie ogarnia ostatnio. I od 3 dni pojawia mi się trochę krwi w nosie. Jejku jak ja bym już chciała ujrzeć tak jak wy 2 kreski..
Trzymam kciuki ..
Ja również próbowałam z tym żelem i udało się w trakcie 2 cyklu stosowania nie wiem czy jego zasługą czy nie ale na pewno nie zaszkodził [emoji4] powodzenia
 
reklama
Do góry