reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie sie, wczesne objawy

reklama
Uda się i wam prędzej lub później oczywiscie trzymam kciuki żeby ten cykl był już owocny [emoji4] i dużo jednak pomaga kiedy trochę się wrzuci na luz .. Wiem co pisze [emoji4] głowa potrafi zrobić mega blokadę
Wiem o tym ale często tak się nie da. Tym bardziej że. Objawy mogą na to wskazywać i jak coś żałuję czy zabili to myśli wracają i wszystko się kotluje w głowie
 
Dziekuje :)
Jest też dość wcześnie jeszcze więc nigdy nie wiadomo, chyba że takie mocne zwiastują dobre info. Póki lekarz nie potwierdzi i tak nie będę pewna i spokojna.
 
Hej dziewczyny. Gratuluję wszystkim którym się udało u mnie dziś 23 dc a cykle mam 28-29 dni. Z narzeczonym staramy się już kilka cykli. W tym spróbowalismy z żelem Concencive plus bo już byliśmy zdesperowany. Od kilku dni czuje mega klicoa w. Jajnikach głównie w lewym boli podbrzusze . Ciągnie. Jest mi słabo co jakiś czas oblewaja mnie poty. W pracy ledwo wytrzymuje. Mega senność mnie ogarnia ostatnio. I od 3 dni pojawia mi się trochę krwi w nosie. Jejku jak ja bym już chciała ujrzeć tak jak wy 2 kreski..
Też próbowałam tego żelu, myślę, że dobry poślizg daje tym, które nie mają odpowiedniego nawilżenia. Ale objawy to masz takie, że można pomyśleć o początkach ciąży. Powodzenia za parę dni... cierpliwość to taka ciężka sprawa. Wieeeem.
 
Też próbowałam tego żelu, myślę, że dobry poślizg daje tym, które nie mają odpowiedniego nawilżenia. Ale objawy to masz takie, że można pomyśleć o początkach ciąży. Powodzenia za parę dni... cierpliwość to taka ciężka sprawa. Wieeeem.
Czekam strasznie na te dwie kreski. A jeatem malo cierpliwa
 
Dziekuje :)
Jest też dość wcześnie jeszcze więc nigdy nie wiadomo, chyba że takie mocne zwiastują dobre info. Póki lekarz nie potwierdzi i tak nie będę pewna i spokojna.
Mialam tak samo, Pierwszy raz bardzo blada druga kreske i niska bete, ciaza biochemiczna. Za drugim razem mocne kreski, a po wyschnieciu tak mocne jak u Ciebie i wszystko jest ok. Czytalam ze tylko u 2 procent zdarza sie drugie poronienie, a po poronieniu ciaza jest zdrowa. Wiem ze stres jest zawsze, ja sie stresuje cala ciaze. Ale bedzie dobrze u Ciebie tez, jestem przekonana. Wedlug mnie takie mocne kreski to super info i naprawde dobrze rokuja.
 
reklama
Mialam tak samo, Pierwszy raz bardzo blada druga kreske i niska bete, ciaza biochemiczna. Za drugim razem mocne kreski, a po wyschnieciu tak mocne jak u Ciebie i wszystko jest ok. Czytalam ze tylko u 2 procent zdarza sie drugie poronienie, a po poronieniu ciaza jest zdrowa. Wiem ze stres jest zawsze, ja sie stresuje cala ciaze. Ale bedzie dobrze u Ciebie tez, jestem przekonana. Wedlug mnie takie mocne kreski to super info i naprawde dobrze rokuja.
Ja też 1 ciążę poronilam... I nawet nie jestem jeszcze w ciazy A już myślę co to będzie... I w ogóle mam jakieś czarne myśli. 1 razem udało się w 4 cyklu starań zobaczymy jak będzie teraz
 
Do góry