reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranie się o dzidiusia i Plamienie

wiesz co Inka ja mam koleżanke która była w 3miesiąću ciąży i miała okres dopiero potem jej zniknął i gdyby nie to że źle się czuła (miała zawroty głowy i wymioty)to by nie wiedziała że jest w ciąży ,a tak to poszła do lekarza i się dowiedziała :-) a jak była u gin to powiedziała jej że niektóre kobiety tak mają bo to zależy od organizmu,więc radziła bym Ci słoneczko żebyś na wszelki wypadek poszła do lekarza. pozdrawiam cieplutko.
 
reklama
Błagam pomóżcie mi :( W listopadzie @ spóźniła mi się o 9 dni, ale w końcu dostałam. Po 5 dniach oczekiwania zrobiłam test, wynik wyszedł negatywny. Co prawda zrobiłam go wieczorem, bo nie mogłam doczekać się. A słyszałam że najlepiej jest robić test z porannego moczu. Ok 1,5 tyg po zakończeniu @ pojawiło się plamienie. Pojawiło się jednokrotnie,tzn mam na myśli, że poleciało tylko raz, ale dużo . Nie miało żadnego zapachu. Powiedzcie mi co to oznacza ? :-( Czy jest możliwość, że jestem w ciąży ?
 
Błagam pomóżcie mi :( W listopadzie @ spóźniła mi się o 9 dni, ale w końcu dostałam. Po 5 dniach oczekiwania zrobiłam test, wynik wyszedł negatywny. Co prawda zrobiłam go wieczorem, bo nie mogłam doczekać się. A słyszałam że najlepiej jest robić test z porannego moczu. Ok 1,5 tyg po zakończeniu @ pojawiło się plamienie. Pojawiło się jednokrotnie,tzn mam na myśli, że poleciało tylko raz, ale dużo . Nie miało żadnego zapachu. Powiedzcie mi co to oznacza ? :-( Czy jest możliwość, że jestem w ciąży ?
pewnie że mozliwe, zrób jeszcze jeden test teraz wszysko jedno o której godzinie bo to by był prawie 2 miesiąc wtedy napeno poznasz prawde. trzymam kciuki!!!
 
Czasem występuje ból brzucha z prawej strony takie kucie.. A piersi bolą mnie tylko przy dotyku. Próbuje obserwować swoje brodawki, ale nie widzę w nich nic niepokojącego. Może Ty zauważyłaś jak one Ci się zmieniały i w jakim czasie, ?
 
Czasem występuje ból brzucha z prawej strony takie kucie.. A piersi bolą mnie tylko przy dotyku. Próbuje obserwować swoje brodawki, ale nie widzę w nich nic niepokojącego. Może Ty zauważyłaś jak one Ci się zmieniały i w jakim czasie, ?
nie wiem moja droga bo ja staram się zajść w ciąże... i nie wiem jak powinny dokładnie wyglądać... ale ból piersi i brzucha to oznaka ciąży... albo mozesz być przed @ też tak jest te objawy mogą byc podobne? czy chcesz dziecko? który dzień cyklu?
 
Chcę dziecka, ale jeszcze niekoniecznie teraz :-( Dlatego tak się martwię. Kolejnej miesiączki powinnam dostać 22 grudnia.Dziś mam 11 dzień cyklu. To na miesiączkowe objawy jeszcze za wcześnie. Mam nadzieję,ze tą @ dostanę na czas.. Szukałam wszędzie jak powinny wyglądać brodawki na ok. 7 tyg ciąży, ale nigdzie nie ma dobrze wyjaśnionego... A za Ciebie trzymam kciuki :) Oby się udało :*
 
Chcę dziecka, ale jeszcze niekoniecznie teraz :-( Dlatego tak się martwię. Kolejnej miesiączki powinnam dostać 22 grudnia.Dziś mam 11 dzień cyklu. To na miesiączkowe objawy jeszcze za wcześnie. Mam nadzieję,ze tą @ dostanę na czas.. Szukałam wszędzie jak powinny wyglądać brodawki na ok. 7 tyg ciąży, ale nigdzie nie ma dobrze wyjaśnionego... A za Ciebie trzymam kciuki :) Oby się udało :*
te bóle brzucha to może zbliżająca się owulacja ale ból piersi to już nie bardzo 11 dni więc tylko teraz test... ??? dzieki za kciuki mam nadzieję że pomogą!
 
reklama
Chcę dziecka, ale jeszcze niekoniecznie teraz :-( Dlatego tak się martwię. Kolejnej miesiączki powinnam dostać 22 grudnia.Dziś mam 11 dzień cyklu. To na miesiączkowe objawy jeszcze za wcześnie. Mam nadzieję,ze tą @ dostanę na czas.. Szukałam wszędzie jak powinny wyglądać brodawki na ok. 7 tyg ciąży, ale nigdzie nie ma dobrze wyjaśnionego... A za Ciebie trzymam kciuki :) Oby się udało :*
te bóle brzucha to może zbliżająca się owulacja ale ból piersi to już nie bardzo 11 dni więc tylko teraz test... ??? dzieki za kciuki mam nadzieję że pomogą!
 
Do góry