reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

No ja tylko Lamettę. Zobaczymy we wtorek co tam się pojawiło. Ale w ogóle na nic się nie nastawiam. Trochę mi to już zaczyna zwisać, bo wiem że i tak się nie uda, więc nawet mnie nie cieszy to że pęcherzyki pewnie będą duże. Endometrium znowu na pewno będzie do niczego.
Ja po lamette miałam Endo 11 :) po clo 4-5
 
reklama
No ja tylko Lamettę. Zobaczymy we wtorek co tam się pojawiło. Ale w ogóle na nic się nie nastawiam. Trochę mi to już zaczyna zwisać, bo wiem że i tak się nie uda, więc nawet mnie nie cieszy to że pęcherzyki pewnie będą duże. Endometrium znowu na pewno będzie do niczego.
Myślę że dobre nastawienie
Ja natomiast jestem w zawieszeniu
Dziś 11 dzien po owu test cień cieni cienia
Beta niejednoznaczna bo graniczna
Muszę cierpliwie czekać.
 
No ja tylko Lamettę. Zobaczymy we wtorek co tam się pojawiło. Ale w ogóle na nic się nie nastawiam. Trochę mi to już zaczyna zwisać, bo wiem że i tak się nie uda, więc nawet mnie nie cieszy to że pęcherzyki pewnie będą duże. Endometrium znowu na pewno będzie do niczego.

Ja tez mam we wtorek USG to będzie mój 11 dc cyklu dziś trochę się odzywały te jajniki ale delikatnie z reszta ja nigdy nie miałam swojej owulacji (chyba) a jeśli miałam to zupełnie jej nie czułam. Wiec może coś tam rośnie. Ja dziś się dowiedziałam ze siostra mojego faceta jest w 12 tyg ciąży wiem ze to brzmi strasznie ale wcale mnie ta nowina nie ucieszyła... wkurza mnie to ze każdy zachodzi w ciąże. A my latamy od lekarza do lekarza.... nie chce być zawistna. Życzę im jak najlepiej ale takie informacje dołują mnie okropnie.
 
Kolejna dołująca historia jest taka ze mam sześcioro chrzesniaków. Co nie urodzi się dziecko to każdy pyta czy mogę zostać chrzestna. W sumie spoko jest mi miło, powiedzmy ze tez stać nas na to, ale wybierania zabawek dla mały dzieci tez nie napawa mnie super nastrojem.
 
Dzień dobry,
Dostałam okresu. W 25 dc. Myślałam ze jak łykam Euthyrox to on mi ureguluje hormony i będę mieć normalny cykl. Ale widać coś tu nie działa jak należy :(
 
Dziewczyny czy po odstawieniu CLO miałyście jakieś plamienia? Ja w tym cyklu nie biorę clo i już 6dni plamię a powinnam już mieć @ [emoji3525][emoji848]
 
reklama
Do góry