reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja mam tak często ale niestety ja mam rozwalone cykle od 30 do 47 dni i nigdy nienwiwm kiedy powinno się zacząć. Aczkolwiek teraz na duphastonie mam nadzieję że będzie bardziej przewidywalny. Mam mocno ruchoma druga faze
Tez macie tak, że tego dnia, co wiecie, że ma przyjść okres to się łudzicie, że jednak nie przyjdzie? Ja właśnie mam mieć dzisiaj i tak czekam :(
 
reklama
Ja mam tak często ale niestety ja mam rozwalone cykle od 30 do 47 dni i nigdy nienwiwm kiedy powinno się zacząć. Aczkolwiek teraz na duphastonie mam nadzieję że będzie bardziej przewidywalny. Mam mocno ruchoma druga faze

Ja właśnie po duphastonie mam zawsze 3 dnia po odstawieniu. Dlatego dzisiaj tak czekam, ale jeszcze nie dostałam, a zawsze mam zaraz po przebudzeniu. Pobolewa mnie też lewy jajnik czasem.
 
Powiem Ci tak jestem po ovitrelle dziś tydzień A wczoraj dowiedziałam się że mam zapalenie osierdzia i aorty w sercu, ginekolog wiedząc że ostatnio miałam stany podgoraczkowe bez infekcji zleciła badanie ASO wynik pierwszy 514 byłam u niej z wynikiem i powiedziała że wysoki ale nic Nie trzeba z nim robić bo jak zajde to heoaryna acard i encorton i tak będę musiala brać. Uspokoila mnie więc w tym cyklu była mocna stymulacja CLO ,lamette plus ovitrelle później duphaston i brać do zrobienia bety ale zalecila jeszcze co dwa dni robić najtansze sikanca 10 by wiedzieć ile się we mnie utrzymuje i tak w 2.12 były 2 krachy 4.12 byl cień cienia A dziś jest dużo mocniejsza jak zaraz po zastrzyku .
Byłam u rodzinnej i spytalam o to ASO kazala powtórzyć na cito wynik jeszcze gorszy ,kazala iść szybko do kardiologa
Miałam echo-zapalenie osierdzia, aorty, zły przeplyw i płyn pod sercem czyli Paciorkiewicz poszedł w serce Kardiolog powiedział że ciaza jest teraz zagrożeniem dla mnie , czeka mnie rok antybiotykoterapi . Lepiej jak by się nie udało A ja temp 37.4
Śluz mleczny mnie zalewa dosłownie. . .
W innych okolicznościach bym skakała że szczęścia A ja wyje 3 dzień . . .
Gardło to pikus, dziecko jest chronione jeszcze bardzo dlugo.
Czekanie do wtorku na bete to wieczność...
O kurcze..... Kiepsko. Faktycznie moje gardło to pikuś. Ale co to jest to ASO i czemu robiłaś? A to ty nie wiedziałaś wcześniej że masz chore serce? Skąd to się przypaletalo?
 
O kurcze..... Kiepsko. Faktycznie moje gardło to pikuś. Ale co to jest to ASO i czemu robiłaś? A to ty nie wiedziałaś wcześniej że masz chore serce? Skąd to się przypaletalo?
ASO to badanie na paciorkowca bakterie łapie się ja np podczas anginy
U mnie niestety musiała pójść odrazu w serce bo angine miały moje obie córki rok temu trwajaca 2 tyg cały czas miały gorączkę 40 ale mi noc nie było.
Objawy sercowe miałam bo boli mnie od jakiegoś czasu ok 2-3 tyg w okolicy piersi lewej do tego zawroty glowy, większa meczliwosc, osłabienie i stan podgoraczkowy co parę dni ale biorę bromergon który też może dawać zawroty, omdlenia i oslabienie więc na to zganialam. Ginekolog ASO tak chyba przypadkiem... oznaczyla
 
Nie wiedziałam, zawsze wszystko było ok ciśnienie mam niskie bardzo ale nic z tym nie robią. Echo mialam pierwszy raz
Jestem zła na ginekolog bo jak by nie powiedziała że to nie istotne to bym Zbadala jeszcze raz, zrobiła dodatkowe badania. Nie bolała bym A najpierw sprawdzila3 ale powiedziała że nie trzeba nic z tym robić więc przystąpiłam do pełnej stymulacji o 3 dziecko 6 ciążę...
Teraz jestem w czarnej dupie ponieważ czekam na wizytę u reumatologa A mam ja dopiero za tydzieńBo muszę być pewna czy jestem czy nie w ciazy
Jak okaze się ze zaszlam to nie moge byc leczona antybiotykami A serce nie może mieć infekcji bo skończy się to bardzo źle. . .
 
Jestem zła na ginekolog bo jak by nie powiedziała że to nie istotne to bym Zbadala jeszcze raz, zrobiła dodatkowe badania. Nie bolała bym A najpierw sprawdzila3 ale powiedziała że nie trzeba nic z tym robić więc przystąpiłam do pełnej stymulacji o 3 dziecko 6 ciążę...
Teraz jestem w czarnej dupie ponieważ czekam na wizytę u reumatologa A mam ja dopiero za tydzieńBo muszę być pewna czy jestem czy nie w ciazy
Jak okaze się ze zaszlam to nie moge byc leczona antybiotykami A serce nie może mieć infekcji bo skończy się to bardzo źle. . .
Ale czemu w ogóle zrobiłaś badanie na serce.. ktoś ci kazał?
 
reklama
Do góry