reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Hej dziewczyny. Czy któraś z Was tak ma? Najpierw mnie bolało podbrzusze po owulacji do okresu, a teraz jestem po okresie i już drugi dzień mnie pobolewa. Do owulacji daleko, a skąd te bóle brzucha? Nie cały czas mnie boli, ale tak co jakiś czas uporczywie. To nie jest kłucie tylko taki ból jak na okres.....
 
reklama
Hej dziewczyny. Czy któraś z Was tak ma? Najpierw mnie bolało podbrzusze po owulacji do okresu, a teraz jestem po okresie i już drugi dzień mnie pobolewa. Do owulacji daleko, a skąd te bóle brzucha? Nie cały czas mnie boli, ale tak co jakiś czas uporczywie. To nie jest kłucie tylko taki ból jak na okres.....

Ja tak przy clo miałam, ze brzuch pobolewal mnie prawie przez cały cykl
 
Hej dziewczyny. Czy któraś z Was tak ma? Najpierw mnie bolało podbrzusze po owulacji do okresu, a teraz jestem po okresie i już drugi dzień mnie pobolewa. Do owulacji daleko, a skąd te bóle brzucha? Nie cały czas mnie boli, ale tak co jakiś czas uporczywie. To nie jest kłucie tylko taki ból jak na okres.....

Ja tak miałam. Po owulacji mnie bolało. Później przed samym okresem sporadycznie. Mi się cykl wydłużył o 2 dni. Tylko ja mierze temperaturę i wiedziałam ze okres zaraz będzie
 
Hej dziewczyny. Czy któraś z Was tak ma? Najpierw mnie bolało podbrzusze po owulacji do okresu, a teraz jestem po okresie i już drugi dzień mnie pobolewa. Do owulacji daleko, a skąd te bóle brzucha? Nie cały czas mnie boli, ale tak co jakiś czas uporczywie. To nie jest kłucie tylko taki ból jak na okres.....
Bierzesz clo?
 
Ja biorę lamette od wczoraj. Brałam 4 cykle clo co raz większa dawkę. Wczoraj na usg pęcherzyki 11dc miał ok 12 mm więc mało i dr kazala wziąść lamette 2x2 przez 3 dni że to fajnie pomoże urosnac i peknac
Właśnie a mam do Was pytanie czytałam, ze stymulację owulacji wywołuje się clo albo lamette czy któraś z Was przyjmowała lamette czytałam jest bardziej skuteczna.
 
Ja biorę lamette od wczoraj. Brałam 4 cykle clo co raz większa dawkę. Wczoraj na usg pęcherzyki 11dc miał ok 12 mm więc mało i dr kazala wziąść lamette 2x2 przez 3 dni że to fajnie pomoże urosnac i peknac

Trzymam kciuki i jestem ciekawa Efektów. w czwartek mam lekarza czuje ze zaczynam
Wariować [emoji51] to Wszytsko zaczynam się się tak dluuuuuzyc tydzień po tygodniu. Chyba zbyt dużo o tym czytam. Muszę się wyciszyć Ale to chyba nie możliwe. W niedziele byłam w knajpie na obiedzie z moim Bratem ma córeczkę z sierpnia 2018 jest taka słodka [emoji1319] wszyscy wokół maja maluszki albo są w ciąży. Później nosze te dzieci wracam do domu i mam dola.
 
reklama
Do góry