reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Czy u którejś z Was wystąpiło plamienie w trakcie brania luteiny/dupka? A nie po odstawieniu?
Jestem w ostatnim dniu brania luteiny i wystąpiło u mnie plamienie.
Bo przy luteinie miesiączka może przyjść jeszcze w trakcie zażywania.
Choć ja w poprzednim cyklu zażywalam duphaston 1x1 i miałam plamienie zawsze 2 godziny po zażyciu a obecnie zażywam duphaston ale 2x1 i plamien nie mam. Także u mnie plamienia wywolywal duphaston była za mała dawka.
 
reklama
Bo przy luteinie miesiączka może przyjść jeszcze w trakcie zażywania.
Choć ja w poprzednim cyklu zażywalam duphaston 1x1 i miałam plamienie zawsze 2 godziny po zażyciu a obecnie zażywam duphaston ale 2x1 i plamien nie mam. Także u mnie plamienia wywolywal duphaston była za mała dawka.


Lekarka mi mówiła, że powinna przyjąć 3-4 dni po odstawieniu luteiny i tak też miałam w poprzednim cyklu.
 
Dzisiaj 28dc miesiączki brak zawsze przed miałam plamienia i okropnie bolały mnie piersi tym razem nic. Owulacja miała być 2 listopada. Dzisiaj 15 dzień po owu. Zastanawiam się czy nie zrobić testu tylko się boję że znowu zobaczę jedna kreskę.
 
Dzisiaj 28dc miesiączki brak zawsze przed miałam plamienia i okropnie bolały mnie piersi tym razem nic. Owulacja miała być 2 listopada. Dzisiaj 15 dzień po owu. Zastanawiam się czy nie zrobić testu tylko się boję że znowu zobaczę jedna kreskę.
Myślę, że jeśli się udało to druga kreska powinna być już widoczna. Ale decyzja czy chcesz juz wiedzieć należy do Ciebie
 
Moj lekarz "zezwolil" na zrobienie testu ciazowego najwczesniej 14 dni po owulacji.
W 10 dpo test negatywny, w 12 blada kreska, w 14 juz wyrazniejsza. Beta w 29 dc 14.3
Dzisiaj 28dc miesiączki brak zawsze przed miałam plamienia i okropnie bolały mnie piersi tym razem nic. Owulacja miała być 2 listopada. Dzisiaj 15 dzień po owu. Zastanawiam się czy nie zrobić testu tylko się boję że znowu zobaczę jedna kreskę.
 
Zrobiłam test wyszedł negatywny z tym że nie był z porannego moczu. Czekam dalej kiedy przyjdzie @.
Jeśli nie przyjdzie miesiączka to powtórz test za kilka dni. Nie zawsze test w dniu terminu miesiączki musi wyjść pozytywny jeśli jest ciąża. Także głowa do góry i jeśli ma być ciąża to napewno będzie.
 
reklama
Do góry