reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja też mam autoimmunologiczne zapalenie tarczycy, ale przede wszystkim cukrzycę.
Jak widać różnie to bywa z tymi hormonami. Ja do tej pory nie brałam żadnych leków na tarczycę, dopiero przez ostatni miesiąc ten Euthyrox.
Rozumiem ja mam tarczyce hashimoto padaczke IO problem z waga hirsutyzm torbiel szyszynki w przysadzce. Biorę sporo leków ciągle latam po lekarzach a mało tego jestem po 4 stratach na różnych etapach.
 
reklama
Rozumiem ja mam tarczyce hashimoto padaczke IO problem z waga hirsutyzm torbiel szyszynki w przysadzce. Biorę sporo leków ciągle latam po lekarzach a mało tego jestem po 4 stratach na różnych etapach.

Współczuję. Ale nic nam nie pozostaję jak wierzyć, że się wreszcie uda. Ja muszę przytyć, bo lekarz mi powiedział, że niska waga też może być powodem problemów z zajściem.
 
Współczuję. Ale nic nam nie pozostaję jak wierzyć, że się wreszcie uda. Ja muszę przytyć, bo lekarz mi powiedział, że niska waga też może być powodem problemów z zajściem.
Wiesz co ja lekarzom już nie wierzę. Mam koleżankę która waży nie całe 50 kg ma 24lata i ma 165cm wzrostu i obecnie jest w drugiej ciąży różnica między dziećmi będzie 3 lata. Poród ma na marzec.

Co do starań to ja już w siebie nie wierzę. Obecnie się już nie staram ponieważ nie mam siły. Myśl o kolejnej ciąży powoduje u mnie straszny strach że kolejna ciąża się tragicznie zakonczy że nie będę w stanie donosic do bezpiecznego tygodnia.
 
jaka waga? Ja miałam 50 kg przy 165 cm i zaszłam z 2 dzieci :) teraz wazę już 54 kg :(

Ja mam 160 cm i 45-46 kg. Chciałabym tak ok 8kg przytyć, ale ja mam całe życie z tym problem. Taki już mój urok chyba. Jen normalnie, na apetyt nie narzekam, jem nawet więcej niż mój mąż, a i tak nie tyję.
 
Wiesz co ja lekarzom już nie wierzę. Mam koleżankę która waży nie całe 50 kg ma 24lata i ma 165cm wzrostu i obecnie jest w drugiej ciąży różnica między dziećmi będzie 3 lata. Poród ma na marzec.

Co do starań to ja już w siebie nie wierzę. Obecnie się już nie staram ponieważ nie mam siły. Myśl o kolejnej ciąży powoduje u mnie straszny strach że kolejna ciąża się tragicznie zakonczy że nie będę w stanie donosic do bezpiecznego tygodnia.

Wiadomo, że nie ma reguły i można jak widać zajść z taką waga, ale mi na pewno nie zaszkodzi parę kilogramów więcej.
Może pora trochę odpuścić, zająć się czymś innym, a wtedy się uda. Ale rozumiem, że po tylu niepowodzeniach jest ciężko przestawić myślenie :(
 
Ja mam 160 cm i 45-46 kg. Chciałabym tak ok 8kg przytyć, ale ja mam całe życie z tym problem. Taki już mój urok chyba. Jen normalnie, na apetyt nie narzekam, jem nawet więcej niż mój mąż, a i tak nie tyję.

no to ciut niższe BMI niż u mnie było,

ja w pierwszych tygodniach pierwszej ciazy ciagle wymiotowałam i schudłam do 47 kg. Mam koleżankę która chorowała na anoreksję i była w ciąży z waga 42 kg przy 170 cm wzrostu
Lekarze kazali jej jeść bo dziecko miało niska wagę. Na szczęście urodziła zdrowe dziecko
 
reklama
Wiadomo, że nie ma reguły i można jak widać zajść z taką waga, ale mi na pewno nie zaszkodzi parę kilogramów więcej.
Może pora trochę odpuścić, zająć się czymś innym, a wtedy się uda. Ale rozumiem, że po tylu niepowodzeniach jest ciężko przestawić myślenie :(
Niestety osoby które straciły choć raz ciąże będą się baly cała ciąże do póki nie urodza dziecka i nie usłyszą że dziecko płaczę i jak lekarz będzie krzyczał z informacja o stanie zdrowia maluszka.

Jeśli chodzi o mnie i 4 straty na różnych etapach niestety ale póki co nie chce słyszeć o ciąży. Po prostu się jej boję.
 
Do góry