reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Nie robiłam testu, ponieważ wydaje mi się za wcześnie, ponieważ w 15dc miałam pęcherzyk około 16mm. Więc owu wystąpiła później- o ile wystąpiła, ponieważ nie miałam od tego czasu monitoringu, gdyż mojego lekarza nie było..
Aha... Może to być implantacja musisz wtedy jeszcze trochę poczekać.
 
Ja zaraz umre z niecierpliwosci mam 22dc brzuch i jajniki co jakis czas mnie bola jak na @ biust wrazliwy bolacy a testowanie dopiero kolo niedzieli juz mnie nerwy ponosza chyba jednak stracilam nadzieje to juz nie dla mnie chyba odpuszczam[emoji45][emoji26]
 
Nie wiem co mam myśleć, czy uznawać to plamienie jako okres czy nie. Pojawiła się krew ale nie tak obficie jak zawsze, przy czym teraz jest taka podchodząca pod kolor brazowy i z ciągnącym się śluzem, bóle trochę mniejsze. Od 2 dc miałam brać clo i nie wiem czy brać jutro czy nie...
 
Nie wiem co mam myśleć, czy uznawać to plamienie jako okres czy nie. Pojawiła się krew ale nie tak obficie jak zawsze, przy czym teraz jest taka podchodząca pod kolor brazowy i z ciągnącym się śluzem, bóle trochę mniejsze. Od 2 dc miałam brać clo i nie wiem czy brać jutro czy nie...
Najlepiej może zadzwoń do lekarza. A zdarzal Ci się wcześniej taki okres?
 
reklama
Byłam wczoraj u lekarza, stwierdził że endometrium jest nie złuszczone i mam zrobić betę, bo może to być miesiączka ale też ciąża pozamaciczna. Dziś m wrażenie trochę się bardziej rozkręciła. Ale betę dla pewności robię i zobaczymy co dalej.
 
Do góry