reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja natomiast teraz:
Aromek 3-7dc
Estrofem 5-25dc
Pregnyl 2amp. (21mm,22mm) 10dc
OWU 11dc (wg gina miedzy 10rano a 22)
Luteina 2x100mg podjęzykowa 12-21dc

Natomiast wczoraj późnym wieczorem 15dc przy podcieraniu na papierze świeża jasna krew (nigdy tak nie miałam) po wytarciu już nic.
Dzisiaj 16dc rano brązowe niewielkie plamienie (takie mi się czasem zdarzały w cyklach niestymulowanych na 4-5 dni przed @)
Tej świeżej krwi przenigdy w środku cyklu nie miałam.
Poza tym żadnych objawów, zero bólu, nic.
Brązowe plamienie było tylko rano, potem jedynie bezbarwny, trochę wodnisty śluz, którego nigdy w drugiej gładzie cyklu nie miałam (zawsze biały, gęsty)
Przez chwile myślałam ze to może plamienie implantacyjne, ale u mnie to 4/5dpo a wszedzie piszą ze 6-12...
 
Ja natomiast teraz:
Aromek 3-7dc
Estrofem 5-25dc
Pregnyl 2amp. (21mm,22mm) 10dc
OWU 11dc (wg gina miedzy 10rano a 22)
Luteina 2x100mg podjęzykowa 12-21dc

Natomiast wczoraj późnym wieczorem 15dc przy podcieraniu na papierze świeża jasna krew (nigdy tak nie miałam) po wytarciu już nic.
Dzisiaj 16dc rano brązowe niewielkie plamienie (takie mi się czasem zdarzały w cyklach niestymulowanych na 4-5 dni przed @)
Tej świeżej krwi przenigdy w środku cyklu nie miałam.
Poza tym żadnych objawów, zero bólu, nic.
Brązowe plamienie było tylko rano, potem jedynie bezbarwny, trochę wodnisty śluz, którego nigdy w drugiej gładzie cyklu nie miałam (zawsze biały, gęsty)
Przez chwile myślałam ze to może plamienie implantacyjne, ale u mnie to 4/5dpo a wszedzie piszą ze 6-12...
A może jednak implantacyjne 😊 tak czy siak trzymam kciuki ❤❤❤
 
Cześć dziewczyny, zaczynam moja przygodę z clo. Mam brać 1x1 od 4 do 8 dc, między 10-15 dc na monitorowanie, umówiłam się na 14 dc, czy to może być za późno? Czego mogę się spodziewać, jak się czujecie na tych tabsach, jakie macie i czy w ogóle skutki ubiczne? Słyszałam, że cienkie endometrium jest po nim. Co myślicie o wspomaganiu olejem z wiesiołka w pierwszej fazie cyklu? Dodam że we wrześniu miałam usuwana ciążę pozamaciczną. Niby nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych, kiedyś w przeszłości gigantyczne problemy z prolaktyną, teraz ok. Boję się że znowu mogą być problemy z zagnieżdżeniem zarodka.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, zaczynam moja przygodę z clo. Mam brać 1x1 od 4 do 8 dc, między 10-15 dc na monitorowanie, umówiłam się na 14 dc, czy to może być za późno? Czego mogę się spodziewać, jak się czujecie na tych tabsach, jakie macie i czy w ogóle skutki ubiczne? Słyszałam, że cienkie endometrium jest po nim. Co myślicie o wspomaganiu olejem z wiesiołka w pierwszej fazie cyklu? Dodam że we wrześniu miałam usuwana ciążę pozamaciczną. Niby nie mam żadnych zaburzeń hormonalnych, kiedyś w przeszłości gigantyczne problemy z prolaktyną, teraz ok. Boję się że znowu mogą być problemy z zagnieżdżeniem zarodka.

U mnie 10dc (po Aromku) były już pecherzyki dojrzałe w sam raz do pęknięcia (Pregnyl) ale ja mam swoje krótkie cykle (26dni).

Clo brałam 1 cykl, monit miałam dopiero 20dc i już były 5cm torbiele a endometrium zbierało mi się 2 następne cykle bo Clo osłabia endo.
Większość dziewczyn z normalnymi cyklami monitoruje Ok. 12dc z tego co widzę.
Ciężko powiedzieć przy pierwszej stymulacji czy 14dc to będzie Ok czy za późno - skoro lekarz dał takie dc to widocznie ten schemat podawanie sprawia ze tam można...
Ja brałam Clo 5-9dc 2x1 wiec tez inaczej niż Ty masz zalecone
 
reklama
Wiecie co, chyba nasza psychika dużo działa - straszne kłucia jajników miałam od owulacji, wiec w 28 dniu cyklu zrobiłam test ciążowy - negatywny, bez cienia drugiej kreski. Chyba tego właśnie potrzebowałam, bo nagle odpuściły mnie te bóle - chociaż nadal coś tam czuje, ze się dzieje, ale mniej niż wcześniej. Dzisiaj jest 33 dzień cyklu i na razie nie mam @. Około 18-20 dnia cyklu miałam owulacje (stwierdzoną na monitoringu). Może ja ten test zrobiłam za wcześnie. Ale czuje się w sumie tak „normalnie” jak przed @, z tym ze ten stan mi się utrzymuje od owulacji (pewnie przez CLO).
 
Do góry