reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja jakoś nie wierzę że szybko do tego grona dołączę :(

Ja mam gorsze chwile zawsze jak leci temperatura w dół i pojawiają się krostki ale później myśle sobie ze już bliżej niż dalej. Nie spodziewałam się ze mogę mieć problemy z tarczyca. Wiec teraz jestem na lekach i wierze ze kolejny cykl już będzie udany. Każda z nas musi w to wierzyć.
 
Ja to czuję, że zostane na tym forum dlugo. Pokolenia nastepne nadejdą. Hsg w tym miesiacu odwolane, bo sprzet sie zepsuł, a ja mam juz 11 d.c. Bez clo, wiec jajników wgl nie czuję. 26 jadę na wizytę do ginekologa-endokrynoloģa. Jak on nie wymysli co mi jest to już klinika mi zostaje.

tez mam endokrynologa 26 :) tylko ja trochę na własna rękę włączyłam leczenie ....
 
Ja mam gorsze chwile zawsze jak leci temperatura w dół i pojawiają się krostki ale później myśle sobie ze już bliżej niż dalej. Nie spodziewałam się ze mogę mieć problemy z tarczyca. Wiec teraz jestem na lekach i wierze ze kolejny cykl już będzie udany. Każda z nas musi w to wierzyć.

Ja temperatury nie mierzę. Nie chcę się tym stresować. Ja duże nadejdzie pokładam w tym cyklu, bo w drugim z tego co czytałam, to najwięcej dziewczyn chyba zachodzi. We wtorek mam pierwszy monitoring w tym cyklu. Oby wszystko było dobrze.
 
Ja też czuje że zostanę tu najdłużej. No nic. Najwyżej będę gadać sama do siebie :D albo założę forum staraczki 2020 i ktoś nowy dołączy.... :)
 
reklama
Do góry