reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

halo


a co sie tutaj dzieje....nikt sie nie stara czy jak?

Kinga, Zajaczek, Agalotta, Ann, Lopop, Olapolap, i wiele innych kobitek - wylazimy z krzakow no
 
reklama
Zajączku, nie łam się. Hiperprolaktynemia po obciążeniu to żaden problem!! Trzeba poczekac - maluch znajdzie odpowiedni moment.
A badaliście nasienie??

Nooo wlasnie z ta hiperprolaktynemia po obciazeniu to dziwnie jest... Zdiagnozowano to u mnie i dwoch lekarzy mowilo, ze sie tego w ogole nie leczy, a dwoch mowilo, ze leczy sie, bo to moze byc przyczyna braku owulacji
:baffled: Stanelo na tym, ze ostatnia gin chciala mi dac recepte na bro, ale ... zapomniala ... ale juz nie byla potrzebna, bo wlasnie juz wtedy bylam w ciazy (jak sie pozniej okazalo) :-D

Juz za pare dni sie wsio zacznie mam nadzieje

Trzymam kciuki lolitko, w koncu musi sie udac, no przeciez nie ma innej opcji
:tak: Kiedy dokladnie bedzie wiadomo co i jak??
 
Olapolap

W nastepnym tygodniu stymulke zaczynam, wiec to oznacza ze w 1szym tygodniu marca taransfer jesli wsio pojdzie z planem.....i w 3 tygodniu marca sie okaze czy zarodeczki sie przyjely

A Ty jak sie kochana czujesz?
 
Olapolap

W nastepnym tygodniu stymulke zaczynam, wiec to oznacza ze w 1szym tygodniu marca taransfer jesli wsio pojdzie z planem.....i w 3 tygodniu marca sie okaze czy zarodeczki sie przyjely

A Ty jak sie kochana czujesz?

Trzeci tydzien marca to juz tylko za miesiac z kawalkiem :-) oby wszystko sie udalo :-D

Dobrze sie czuje, chociaz coraz mi ciezej, bo brzusio juz nienajmniejszy ;-) Ale jak widze i czuje przesuwajaca sie pod skora raczke/nozke to to wszystko wynagradza :sorry:
 
halo

a co sie tutaj dzieje....nikt sie nie stara czy jak?

Kinga, Zajaczek, Agalotta, Ann, Lopop, Olapolap, i wiele innych kobitek - wylazimy z krzakow no

lolitka rybko my zaprzestaliśmy strać się o dziecko. W blogu wszystko wyczytasz.. Narazie musimy z mężem zrobić sobie przerwę. Myślę że za rok może dwa zaczniemy od nowa starać się o rodzeństwo dla synka.
Ciekawe czy jeszcze Tu będziecie.... wierzę że wam się uda i chciałabym kiedyś szczerze tobie i innym staraczkom serdecznie pogratulować:)
Buźka!
 
Cześć Lachonki:)))
Ja tylko na chwilke bo się stęskniłam:):-)
Zajączku, nie łam się. Hiperprolaktynemia po obciążeniu to żaden problem!! Trzeba poczekac - maluch znajdzie odpowiedni moment.
A badaliście nasienie??
Badaliśmy na wiosnę - nie było źle. Lekarz kazał nam zbadac raz jeszce ale nie wiem kiedy to zrobimy.
halo
a co sie tutaj dzieje....nikt sie nie stara czy jak?

Kinga, Zajaczek, Agalotta, Ann, Lopop, Olapolap, i wiele innych kobitek - wylazimy z krzakow no
:tak::tak: Przywołana do porządku się melduję:)
W nastepnym tygodniu stymulke zaczynam, wiec to oznacza ze w 1szym tygodniu marca taransfer jesli wsio pojdzie z planem.....i w 3 tygodniu marca sie okaze czy zarodeczki sie przyjely
Kciuki mocno zaciśnięte, będę modlic się żeby się wszystko udało:-)
Trzeci tydzien marca to juz tylko za miesiac z kawalkiem :-) oby wszystko sie udalo :-D
Dobrze sie czuje, chociaz coraz mi ciezej, bo brzusio juz nienajmniejszy ;-) Ale jak widze i czuje przesuwajaca sie pod skora raczke/nozke to to wszystko wynagradza :sorry:
:-):-):-) Słodko, tylko pozazdrościć:-)
lolitka rybko my zaprzestaliśmy strać się o dziecko. W blogu wszystko wyczytasz.. Narazie musimy z mężem zrobić sobie przerwę. Myślę że za rok może dwa zaczniemy od nowa starać się o rodzeństwo dla synka.
Ciekawe czy jeszcze Tu będziecie.... wierzę że wam się uda i chciałabym kiedyś szczerze tobie i innym staraczkom serdecznie pogratulować:)
Buźka!
Kinguniu, tu juz nas nie będzie tylko na wątkach dla zaciążonych albo młodych mam:D:D czego i Tobie życze:-)
hei kobitki:-)
oj,oj dawno mnie nie bylo....
Widze Lolitka ze cos sie zaczyna dziac u was? trzymam kciuki kochana:-)
Baaaaaboooo:-) Jak miło CIe widzieć:-) jak się czujesz:)) TO już ostatnia prosta...:-)

Nie wiecie co u Agniesiar??

Miłego dnia Laseczki:tak:
 
reklama
Zajączku - jestem, troszkę odpoczywałam od wszystkiego. Po zabiegu już w zasadzie nie ma śladu, czuję sie świetnie i tak jakby go nie było, choć pierwsze 3 dni były kiepskie, czułam sie bardzo słaba i zasypałam gdzie popadnie, a do tego męczyły mnie straszne mdłości i brak apetytu. Za miesiąc mam nadzieję, ze zaczną znów walczyć o maluszka. Za tydzień będą wyniki badania histopatologicznego (ale wszystko mi mówi, ze będzie ok)

A co u Ciebie, jak sie czujesz - zarówno psychicznie jak i fizycznie!
 
Do góry