reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

najlepiej zrobić za jakieś 2-3 miesiecy salfazin jeszcz enie dziala. U nas najgorsze były, gdzie 60 % było martwych 5 % mega szybkich, 9 % powolnych a reszta kiepska

Hmm, no to u nas A+B (ruch szybki i normalny razem) 26%, reszta wolne. 78% żywych, ale tylko 7% prawidłowych, dużo ich bo 135 mln/1ml. Może jeszcze się polepszy!?:tak:
a najlepsze wyniki mocno się różniły??
 
reklama
Witam. Dziewczyny mam pytanie co powiecie o gdańskiej Invicie? Oprócz badania mojego M nie mogę o niej nic powiedzieć. A może właśnie tam jest jakiś dobry ginekolog?
 
Aga a mogę zapytać skąd jesteś i czy nie chodziło Tobie o doktora Łukaszuka z gdańskiej Invicty?[/QUOTE]
Asiucha -L Witaj oczywiście że możesz pytać jestem z Warszawy ;-)i jest dokładnie tak jak napisałaś chodziło mi oczywiście o doktora Łukaszuka on generalnie z tego co czytałam leczy w gańskiej In-viccie, a w weekendy bywa w tej warszawskiej. Zobaczymy co nam powie. Czy ty miałaś z nim do czynienia , a może jakaś twoja znajoma ? Chętnie poznam opinię o nim:tak:
Kochana a wy ile się staracie?Macie konkretnie coś stwierdzone?
Pozdrawiam Wszystkie staraczki buziolki :tak:
 
nie martw sie rybko ja pierwsze dziecko urodzilam majac 27 lat a teraz jestem przed trzydziestka i staramy sie o drugie ale staralam sie nie myslec o najgorszym poki lekarz mowi mi ze jest ok bo im duzej sie mysli o takich rzeczach tym moze cos z tego wyniknac czyli nie wywoluj wilka z lasu ale za to ze mozemy byc mamami wiec zawsze bedziemy sie martwic .ale uwierz w siebie i wiem ze bedzie wszystko dobrze .pozdrawiam
 
reklama
Do góry